Sari la conținut
Forum Roportal
Siluna

Cit de Frumoasa Sint!

Postări Recomandate

Pai, de ce nu iti intaresti tu self-confidence-ul confruntandu-te cu ce cred altii despre tine? Hai sa facem un topic de intarire a self-confidence-ului in felul asta (Ce cred cu adevarat userii unii despre altii?). Ar fi un joc destul de dur si s-ar putea sa ni-l stearga. Cine se baga?

Cred ca mai exista topice de genul, numai ca adevarul adevarat e mereu eludat de formalitati si poate chiar teama de a pierde punctatori pentru reputatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai exista topice de genul, numai ca adevarul adevarat e mereu eludat de formalitati si poate chiar teama de a pierde punctatori pentru reputatie.

 

:good:

Ma indoiesc ca procentul de adevar adevarat ar fi prea mare pe un asemenea topic.

Off, dar ne departam de subiectul principal: Siluna si a ei frumusete (care inca e un mister 8)) si luam na-na pt offtopic :roll:

Editat de RTFM
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma intereseaza (in totalitate) ceea ce cred cei de pe RoPortal despre mine, caci si eu vad la fel ca ei perlele sau platitudinile expuse in scris.

 

Mai ales cand deschid cufarul cu postari de-acu' 2-3 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uups...am sfeclit-o...focus.gif

au, am incurcat personajele :blink:

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:good:

Ma indoiesc ca procentul de adevar adevarat ar fi prea mare pe un asemenea topic.

Off, dar ne departam de subiectul principal: Siluna si a ei frumusete (care inca e un mister 8)) si luam na-na pt offtopic :roll:

Eu sunt de parere ca aici (si nu numai) esti perceput dupa cum te comporti. Mai credeam eu candva ca ar avea lumea ceva cu mine si chiar n-aveau nimic de impartit cu mine, pana cand sa-mi dau seama ca ii motiva mai degraba reactia mea prompta, crezandu-ma o victima. Cu raceala si nepasare (nu ignoranta) se rezolva cam orice conflict psihic la mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai credeam eu candva ca ar avea lumea ceva cu mine si chiar n-aveau nimic de impartit cu mine,

 

Cu frustrarile lor au de impartit. Dar nu pot sa dea in ei, asa ca dau in cine se poate.

 

 

Dar sa revenim la atractia zilei. Siluna, esti frumoasa foc, intorc barbatii capul dupa tine pe strada, plesnesc doamnele de ciuda cand te vad?

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poze au fost sau...? eat.gif

 

Nope, asta asteptam cu sufletu' la gura. :cry:

E atat de egoista incat probabil le pastreaza numai pt barbatii care-i calca privatu' :cry: . Nu tu nr de tel, nimic nimic.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×