Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu esti un fel de "bonus" acordat de varul tau tipului?

Nu mai stiu ce sa cred,sunt bulversata.Si el se comporta ca si cum nimic anormal nu se intampla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna,sunt intr-o relatie de pe 4 septembrie 2010 .. voi ce ma sfatuiti ?multumesc

 

am stat mult si-am reflectat: tu esti prea buna pentru el... nu vrei sa-ti fac lipeala cu un prieten de-al meu? e genul tau, adica aproape la fel de marlan ca actualul tau, numai ca asta e mai categoric si mai verbal, si nu joaca la cazino...

mai mult, il batea gandul sa plece din tara oriunde, si la polul sud, daca-si gasea pinguina monogama...

 

si nu e rau deloc... cu el ai fi mai calma, ca vorbeste singur, se aude pe el si apoi se contrazice, daca n-a auzit bine... deci, vei avea parte de action, flame si tot ce vrei...

ba chiar mai mult, de foarte multe ori omul e off... asa ca tine la barfa...

 

in rest, muncitor, romantic, etc...

 

(da-mi in PM daca vrei lipeala :yahoo:)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca are amanta.Viata sexuala e.....1 data de 2 ori pe saptamana deloc...romantic...Am facut odata o surpriza :lmanari toata camera;petale pe pat in forma de inimioare.EL intra in camera si zice:,,Iar ai facut mizerie pe pat?,,si sincer nu mai tin minte daca am facut atunci dragoste sau nu

Doamne fereste. :rot:

 

Nu e de ras, dar nu-mi vine sa cred ce citesc. Facut mizerie in pat ?

Multumesc ca ai binevoit sa raspunzi, Cora.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa descrierea ta, pe cine ar trebui sa vedem in culori sumbre, pe ea? :crazy: ea e de vina ca sta el din interes sau cum ?

 

nu focusati... orizontul e larg... incap toate personajele, si inca altele pe langa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Am 21 de ani jumate,si suntem amandoi zodia gemeni.Si el face 30 in mai.

 

Esti tanara , nu merita sa te chinui inutil. Refa-ti viata , cu cat mai repede cu atat mai bine . Te amagesti ca (mai) tii la el. Gandeste-te bine .

Asta a fost ultima mea interventie pe acest subiect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Coraga, la 21 de anisori, spui ca nu vrei sa o iei de la capat? Gandeste-te bine, abia ai pasit in viata! Ce atitudine e asta. Vrei sa traiesti asa toata viata ta?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am stat mult si-am reflectat: tu esti prea buna pentru el... nu vrei sa-ti fac lipeala cu un prieten de-al meu? e genul tau, adica aproape la fel de marlan ca actualul tau, numai ca asta e mai categoric si mai verbal, si nu joaca la cazino...

mai mult, il batea gandul sa plece din tara oriunde, si la polul sud, daca-si gasea pinguina monogama...

 

si nu e rau deloc... cu el ai fi mai calma, ca vorbeste singur, se aude pe el si apoi se contrazice, daca n-a auzit bine... deci, vei avea parte de action, flame si tot ce vrei...

ba chiar mai mult, de foarte multe ori omul e off... asa ca tine la barfa...

 

in rest, muncitor, romantic, etc...

 

(da-mi in PM daca vrei lipeala :yahoo:)

Multumesc,dar...nu vreau sa incep alta relatie.Daca o fi sa termin relatia asta nu ma voi arunca imediat in bratele altui barbat.As sta singura o perioada.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam eu ca-i ''geaman'' :doh:

Ba da, ai vrea sa-l lasi. Asta rezulta din fiecare cuvintel scris de tine. Numai ca nu stii cum s-o faci si de unde sa incepi. Nu-mi spune ca te-ai gandit ca o sa aprobe cineva tentativa asta pe care tu o numesti relatie. Exact asta vrei sa auzi: ''lasa-l'', ca sa-ti faci curaj.

Numai ca mi-e teama ca o sa astepti incurajari la infinit, o sa te hranesti cu ele, pt ca in final sa nu iei nicio masura.

Pacat. Nici nu-ti imaginezi prin cate chinuri va trebui sa treci daca nu vrei ''s-o iei de la cap''.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu ce sa cred,sunt bulversata.Si el se comporta ca si cum nimic anormal nu se intampla.

Asta este comportament tipic de pasiv agressive asshole, care asteapta sa-ti iei tu catrafusele si sa pleci. Oameni de genul asta, evita confruntari, discutii, luatul deciziilor importante, dar se comporta in asa fel incat obtin rezultatul dorit prin exasperarea si instrainarea partenerului.

Acum nu stiu, nu bag mana in foc ca asta o fi el, dar mie asa imi pare.

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am 21 de ani jumate,si suntem amandoi zodia gemeni.Si el face 30 in mai.

 

si cate kg?

nu de alta, dar ai putea sa fii vreo "imposibila iubire" ...

(no offence fat ladies, numai ca sunt unele care... )

 

Multumesc,dar...nu vreau sa incep alta relatie.Daca o fi sa termin relatia asta nu ma voi arunca imediat in bratele altui barbat.As sta singura o perioada.

 

cu prietenul meu, ai fi singura tot restul vietii, nu-ti face griji...

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×