Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vacanta de care-ti zic mai alunga monotonia. Ambele vacante. Cat despre aia definitiva, cu ea ai scapat total si maxim de monotonie :yahoo:

da dar eu nu vreau s ail parasesc adica na avem atatea amintiri comune nu vad o viata fara el insa el ma determina sa ma gandesc uneori la al parasi si eu sunt genul care iarta foarte repede orice aproape daca din 10 lucruri face 9 care sa ma supere si unul bun pt mn ala bun depaseste cu mult pe celelalte 9

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa pleci intr-o vacanta singura vreo 2 saptamani, sa i se faca dor de tine. Daca nu i se face, data viitoare pleaca o luna. Daca nici asa, atunci pleaca de tot.

Daca o are prin preajma si nu o vede, crezi ca, daca pleaca, isi va mai aduce aminte de ea? Eu nu cred asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da dar eu nu vreau s ail parasesc adica na avem atatea amintiri comune nu vad o viata fara el insa el ma determina sa ma gandesc uneori la al parasi si eu sunt genul care iarta foarte repede orice aproape daca din 10 lucruri face 9 care sa ma supere si unul bun pt mn ala bun depaseste cu mult pe celelalte 9

Am zis sa te duci sa te plimbi, nu sa-l parasesti. El e satul de tine, asa ca satura-l un pic de "fara tine". De ce nu scrii si tu normal in limba romana, asa cum facem noi ceilalti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te cred... Dar cumva ar trebui sa realizeze ca nu esti un robot, si ca iti datoreaza putin mai mult decat sa nu aiba nimic impotriva sa ii faci menajul.

nu mai stiu ce sa cred chiar nu era asa la inceput nu ma deranjeaza sa fac mancare ca ador sa gatesc dar m-as bucura daca ar aprecia sau macare daca ar zice :,,ce bun a fost ''sau nu stiu sa faca ceva acolo sa stiu eu ca afost multumit dar nu face cred ca am prea multe asteptari de la el si raman mereu dezamagita si eu sunt de vina ca lam rasfatat prea mult insa in schimb asteptam sa imi plateasca cu aceeasi moneda insa el imi plateste cu indiferenta si asta ma doare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca o are prin preajma si nu o vede, crezi ca, daca pleaca, isi va mai aduce aminte de ea? Eu nu cred asta.

Stii ca nu-l va parasi, nu ?

Editat de alone4ever

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis sa te duci sa te plimbi, nu sa-l parasesti. El e satul de tine, asa ca satura-l un pic de "fara tine". De ce nu scrii si tu normal in limba romana, asa cum facem noi ceilalti ?

unde sa ma plimb? sunt in franta si am verisoare aici dar toate au viata lor nu vreau sa le deranjz si scz pentru cuvintele deplasate scriu repede si nu imi dau seama unde gresesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu ce sa cred chiar nu era asa la inceput nu ma deranjeaza sa fac mancare ca ador sa gatesc dar m-as bucura daca ar aprecia sau macare daca ar zice :,,ce bun a fost ''sau nu stiu sa faca ceva acolo sa stiu eu ca afost multumit dar nu face cred ca am prea multe asteptari de la el si raman mereu dezamagita si eu sunt de vina ca lam rasfatat prea mult insa in schimb asteptam sa imi plateasca cu aceeasi moneda insa el imi plateste cu indiferenta si asta ma doare

Du-te la munca. Fa-ti prieteni, prietene, lasa-l pe tanarul tau bosorog comunist si ciorba lui de-acasa.

Asta daca nu cumva depinzi total financiar de el (adica e casa lui si tu stai pe salariul lui).

Si scrie corect in limba romana, te rog, ca-mi oboseste creierul. Si-asa era el obosit din nastere.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Du-te si tu la munca.

 

La munca la tine, nu la el, ca daca nu vrea acasa sa vorbiti, n-o sa vrea nici acolo :P

eu muncesc doar de 2 ori pe luna e dificil aici sa gasesc de munca nu va merge orice as face tot nu va vorbi pur si simplu nu in intereseaza intr-un an si 6 luni nu m-a intrebat o singura data cand a intrat pe usa ,,ce faci esti bine '' daca il intreb eu rasp daca nu nu vb neam

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×