Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Cu masca sau fara masca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E topic la misto? Adica de glumit?

 

Mie nu mi-ai raspuns, ai folosit "li se permite". Trebuie sa cerem voie sa ne machiem?

 

avand in vedere ca eu ma machiez....am vrut sa fie ceva vesel ca sa ne mai creasca si noua moralul....

 

on: Partenerul nu trebuie sa va dea voie sa va machiati ! Daca esti deja in curtea lui de ce iti mai pui masca ? Pe cine mai vrei sa cuceresti ? pe Georgel, Ionel sau.... ? 8)

 

Sa le luam pe rand: pe mine, ca "sot", nu vad de ce m-ar deranja. E aceeasi femeie, si cu chestiile alea colorate pe ea, si fara. Pentru altii, ce treaba am eu? Eu am relatia mea cu ea, si nu ma intereseaza cum o privesc altii. Iar cel de pe strada, isi clateste si el ochii si isi incearca norocul - daca are cu cine. Nu vad niciunde nicio problema.

Dar iti convine sa te chinui sa o cuceresti, sa-ti pierzi timpul ca na....e o frumusete rapitoare...iar cand in sfarsit, s-a ajuns la " jos textila " sa ai un soc nervos ? :roll:

 

cred ca trebuia deschis la coltul vesel....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar iti convine sa te chinui sa o cuceresti, sa-ti pierzi timpul ca na....e o frumusete rapitoare...iar cand in sfarsit, s-a ajuns la " jos textila " sa ai un soc nervos ? :roll:

 

Gasesc ca e normal ca fiecare femeie libera sa vrea sa se faca atragatoare. Dar e interesul meu ca barbat sa incerc sa vad dincolo de masca. Daca sunt fazan, ma las cucerit doar de datul din gene, si desigur, voi pica pana la urma in plasa propriei prostii. Daca is mai intelept, datul din gene nu are mare efect asupra mea, sau chiar unul contrar celui dorit. E si asta un limbaj. Daca cunosti acest limbaj, el nu mai constituie niciun pericol.

 

Dupa aia, si daca femeia e casatorita, normal ca isi doreste sa se simta mai ingrijita, sau frumoasa, cum vreti. Nu ma deranjeaza asta, cata vreme am o relatie bazata pe sinceritate si fidelitate cu ea. Din contra, imi place sa fiu "invidiat" pentru femeia mea. Ca si asa, la o adica, te poate insela si femeia nemachiata, are tot ce ii trebe de la natura, sa faca asta, daca doreste.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Drept sa-ti spun, nu...

 

 

Dar ca sa nu zici ca-s rau, nu tot ce are ruj pe el e fromos. Poti da cu ruj si un crocodil, si chiar si un tomberon, daca vrei. Fiecare era propria manifestare a frumosului. La femei, poate fi de efect. Si la shemales, as zice. Dar la barbati...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×