Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Cu masca sau fara masca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ar fi criminal si daca nu le-ar mai fi permis femeilor sa isi vopseasca parul, mai ales pt. cele care au incaruntit.

Efectiv am avea un soc daca ar fi posibil ca dintr-o data, toate femeile sa apara cu parul lor natural (asa pe masura ce le creste cel natural poate ne obisnuim).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce li se permite femeilor sa se machieze ? Asta nu inseamna ca pacalesc barbatii ? Pai...nu mi se pare normal ca Ileana Cosanzeana sa se transforme acasa in Baba Cloanta !!!!

pai daca esti urata nici tot machiajul din lume nu te face Ileana Cosanzeana :tease:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai tare interdictie: depilatul :lol:

Poate nici nu ar mai fi necesara reorientarea barbatilor deoarece s-ar estompa diferentele dintre sexe. :doh:

Editat de i0an

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu cunosc barbati carora le place natural- paros :roll:

 

Cea mai tare interdictie: depilatul :lol:

Poate nici nu ar mai fi necesara reorientarea barbatilor deoarece s-ar estompa diferentele dintre sexe. :doh:

da' ce ? Eva se epila ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eva pe care le-am cunoscut eu, da, cea de care vorbesti tu, nu stiu, se epila?

Sau tu vorbesti de Eva costita lui Adam?

Nu stia ea deastea, cel mai tare e ca nici Adam nu stia, sarpele insa stia, da, :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si barbatii fac artificii de imagine.Poate nu toti, dar eu spre ex. folosesc parfum, chiar daca sunt curat, imi tai parul din nas, si ma tund jos, cu aparatul. Cam atat, cred. N-am neglijat imaginea, nici cand eram casatorit.

Imi plac femeile cochete (iar igiena e decisiva). Nu-mi plac femeile-barbat.

Am cunoscut una, si ma deprima, mai ales ca bea mai mult ca mine si ducea mai bine.laugh.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce li se permite femeilor sa se machieze ? Asta nu inseamna ca pacalesc barbatii ? Pai...nu mi se pare normal ca Ileana Cosanzeana sa se transforme acasa in Baba Cloanta !!!!

Stii vreun alt mod mai eficient de a atrage masculii ?

 

pai eu cunosc barbati carora le place natural- paros :roll:

da' ce ? Eva se epila ? :roll:

Parul pubian, la fel ca si cel de la subrat exista ca sta imbibat cu feromoni. Ma rog, exista. Nu mai e demult in trend sa nu il dai jos.

 

Am cunoscut una, si ma deprima, mai ales ca bea mai mult ca mine si ducea mai bine.laugh.gif

Io creca tu vrei sa ma depasesti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×