Sari la conținut
Forum Roportal
Laura99

Cand iubitul iti spune ca te iubeste ca pe o sora

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

poate s-a complacut in relatie si, cunoscand-o, a realizat ca a gresit, ca nu o place fizic si ar fi pacat sa-si bata joc de ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba da,am avut relatii sexuale si avem in continuare..e adevarat ca nu extrem de des dar nu am o problema cu treaba asta,oricum de fiecare data a fost f frumos...si ca sa zic asa...il excit si se excita si nah...ii placea de fiecare data.

nu stiu in momentul de fata totul mi se pare o mare nebuloasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba da,am avut relatii sexuale si avem in continuare..e adevarat ca nu extrem de des dar nu am o problema cu treaba asta,oricum de fiecare data a fost f frumos...si ca sa zic asa...il excit si se excita si nah...ii placea de fiecare data.

nu stiu in momentul de fata totul mi se pare o mare nebuloasa

 

Atunci citeste primul rasp pe care ti l-am dat. Reflecteaza la perceptia pe care o ai tu asupra vietii. Delasarea si deprimarea ta il afecteaza si pe el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

discuta cu el ! (zic eu )

nu ne intreba pe noi !

de ce.. si ....

dacacineva stie celmai bine !?

este el

 

nu ilpune la colt si ....

ca ilintimidezi si ...

asa lejer si calm

Editat de Miticamicutul2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba da,am avut relatii sexuale si avem in continuare..e adevarat ca nu extrem de des dar nu am o problema cu treaba asta,oricum de fiecare data a fost f frumos...si ca sa zic asa...il excit si se excita si nah...ii placea de fiecare data.

nu stiu in momentul de fata totul mi se pare o mare nebuloasa

nu il atragi fizic. s-a complacut si si-a dat seama ca a gresit. zic si eu, e doar o parere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand ai inceput topicul tau nu ai scris ca ai avut sex cu el.Abia acum ai dezvaluit asta.Se pot face multe interpretari pe baza unor fapte nedezvaluite si care duc la greseli,precum am facut eu scriind mai sus putin.M-am bazat pe acest fapt ca in 2 ani nu ati facut sex...si acum zici ca faceti si ca e fine dar nu-i asa de des dar totusi faceti.Asta schimba problema care de fapt in final ma face sa zic..Where is the problem then?I rest my case.hasta la vista baby...sa-l parafrazez pe Arnold Schwarzenegger:)

 

Peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai sa schimbe asta

sa faca sa ilatraga !!!

sa nu fie ca un soricel gri !

daca e vorba de fizic, are omu' pusa stampila deja, poate sa se schimbe ea cum o vrea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca e vorba de fizic, are omu' pusa stampila deja, poate sa se schimbe ea cum o vrea.

nu gandi ca o femeie !

elesteun barbat siasa trebuie sagandesti

nu mai fi inpliniyta detine

 

 

si nu mai crede ca si alti gandesc cum ofaci tu

sunt indivizi .. si au dreptul la opinile lor !

vorbeste cu el !!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×