Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Astrologie, zodii & chestii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De fapt,in cazul asta conteaza foarte mult pozitia si aspectele lui venus...

 

 

:stars:

 

e ca si cum ai spune ca daca te nasti in franta nasterea are legatura cu presedintele frantei :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa este, se spune despre femeile Taur si Balanta ca sunt cele mai frumoase din zodiac. Si tu chiar esti.

 

 

:giverose: :firstmove:

:blink: te-o-ndoctrinat barbatu-meu!

 

Mie imi place mai mult zodiacul chinezesc, acolo-s porc. :o: Si sunt niste chestiute acolo care ma gadila la orgoliu. :spiteful:

 

De fapt,in cazul asta conteaza foarte mult pozitia si aspectele lui venus...

Cred ca atunci cand m-am nascut eu Vienus sedea cu curu-n sus si se odihnea. Si cand a vazt ca traba sa se ocupe si de mine s-o bosumflat si-o zis: No, asta sa fie exceptia care confirma regula! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma..cum aflu mai multe despre zodia mea? ce ascendent am si chestii d-astea? vreau sa aflu despre mine si nu stiu cum, tre sa mi-o zica altcineva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma ghidez deloc dupa asa, dar m-au pus pe ganduri niste potriveli destul de izbitoare intre ce scrie la zodiac si personalitatea mea. Oricum, chiar daca totul este atat de interconectat, incat Mercur sa aiba o treaba cu setarile din capul meu, actiunile oamenilor si interactiunile dintre oameni nu pot fi calculate numai dupa pozitia planetelor, pt. ca sunt implicati mult mai multi factori.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma..cum aflu mai multe despre zodia mea? ce ascendent am si chestii d-astea? vreau sa aflu despre mine si nu stiu cum, tre sa mi-o zica altcineva

ascendentul se calculeaza in functie de ora de nastere. se spune ca dupa varsta de 30 de ani caracteristicile ascendentului influenteaza mai tare personalitatea unui om decat zodia in care s-a nascut.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×