Sari la conținut
Forum Roportal
F.O.C.A.

Poti deveni cetatean magiar?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Numai sa nu o dam in xenofobie cu topicul asta... Oricum cred sta in puterea fiecarui popor si fiecarui cetatean sa-si astearna asa cum vrea sa doarma in viitor. Unii fac asta, pe altii nu-i intereseaza, altii cred ca totu-i roz...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred in nimic legat de poporul roman, mi-ai dat o idee cu topicul asta, zilele astea ma apuc de invatat maghiara... ca poate mi-o prinde bine ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred in nimic legat de poporul roman, mi-ai dat o idee cu topicul asta, zilele astea ma apuc de invatat maghiara... ca poate mi-o prinde bine ;)

nu pot explica cu siguranta de ce !

dar nu ma incanta ideia asta de loc ! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rambo a zis "I want this country to love me as much as I love it !" Eu observ ca Romania se duce in jos iar restul tarilor se duc in sus, inclusiv Bulgaria. Si ca oricat de bun sau cinstit as fi eu, cu o floare nu se face primavara, vor exista mereu multi care se vor comporta exact ca in bancul cu iadul: "- Cazanul asta de ce nu e pazit ? - Aici fierb romanii, daca incearca vreunul sa iasa afara il trai ceilalti inapoi". Ungaria era gata sa dea faliment si... ca sa vezi, ei si-au revenit, pe cand noi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rambo a zis "I want this country to love me as much as I love it !" Eu observ ca Romania se duce in jos iar restul tarilor se duc in sus, inclusiv Bulgaria. Si ca oricat de bun sau cinstit as fi eu, cu o floare nu se face primavara, vor exista mereu multi care se vor comporta exact ca in bancul cu iadul: "- Cazanul asta de ce nu e pazit ? - Aici fierb romanii, daca incearca vreunul sa iasa afara il trai ceilalti inapoi". Ungaria era gata sa dea faliment si... ca sa vezi, ei si-au revenit, pe cand noi...

asta ma bucura sa citesc !

incet incet

incepsa devin mandru ca voi fi cetatean maghiar

si nu imi regret decizia !!!

iiihaaaaaaaa ! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×