Sari la conținut
Forum Roportal
Wahaha

Eminescu necenzurat

Postări Recomandate

esti pervers daca ai dorinte (a se intelege nevoi) sexuale? asta inseamna ca toata populatia globului e perversa :lol:

:pope: sa fim seriosi!

 

 

 

 

PS: esti rasist? si ce daca era sarb? tot geniu ramane

nu era sarb! garantez cu mana pe inima:D si cu dovezi concrete ;) roman 100 la 100 si in caz ca va intrebati cum mi-a venit ...am cercetat arborele sau genealogic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu era sarb! garantez cu mana pe inima:D si cu dovezi concrete :pope: roman 100 la 100 si in caz ca va intrebati cum mi-a venit ...am cercetat arborele sau genealogic.

 

"Mihai Eminescu este al şaptelea dintre cei unsprezece copii ai căminarului Gheorghe Eminovici, provenit dintr-o familie de ţărani rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca aveti careva poeziile necenzurate ale lui Eminescu, mai deocheate sa zicem, sa mi le trimiteti si mie, rogu-va.

Creatiile trebuie cunoscute integral pentru a putea fi apreciate la justa lor

valoare.

Mai CNA :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PE CARE.

Esti cel mai mare agramat care l-a dat omenirea.

mai rumega un pic inainte de a da reply-uri aiurea. :spiteful: am citit si este de origine sarba. chiar si numele lui era la inceput eminovici, dupa care l-au facut romanesc "eminescu"

Editat de me&u

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai rumega un pic inainte de a da repy-uri aiurea. :spiteful: am citit si este de origine sarba. chiar si numele lui era la inceput eminovici, dupa care l-au facut romanesc "eminescu"

ai citit o prostie. :ermm: E clar ca nu stii ce sa crezi din toate ce se scriu.Stii ca nu tot ce zboara se mananca?Si nu l-au facut "romanesc" ERA,ESTE,SI VA FI ROMAN!!!!!

 

PE CARE.

Esti cel mai mare agramat care l-a dat omenirea.

iti dau dreptate :spiteful:

Editat de pisica_007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pisicutzo, daca tu crezi ca anumiti critici literari f importanti de altfel nu au dreptate atunci iti dau dreptate. nu faci deosebirea bintre "roman" si " de origine sarba"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pisicutzo, daca tu crezi ca anumiti critici literari f importanti de altfel nu au dreptate atunci iti dau dreptate. nu faci deosebirea bintre "roman" si " de origine sarba"

Origine toti avem..atat ca nu se stie care de unde.Si stai linistit ca orice imbecil poate fi critic literar,inca mi se par de-a dreptul ipocriti.Si cred ca ar trebui sa mai inveti sa scrii..asa putin...inainte de a te lega de originile cuiva.si ca veni vorba...uita-te la postarile de mai sus..unde am scris...de originea lui. :ermm:

cam atat cu vorbitul...de origine ca suntem off-topic :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×