Sari la conținut
Forum Roportal
Cazzone

Dureri la dezvirginare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna seara , ma numesc Gabi , am 17 ani , si am cateva intrebari :)? !

Sunt virgin , iar din ce in ce tot mai multi prieteni rad de mine , din acest motiv sa zicem ca sunt virgin !

Eu am auzit de la unii ca ,"prima data" cand faci sex , este dureros .

Asa este ?

La fete am mai auzit ca este ,dar si la baieti :crazy:? Pentru ca am auzit ca . la baieti este dureros , ca se rupe nu stiu ce "ata " .

Nu am prea multa pregatire in domeniul acesta, am vazut acest forum , chiar poti fi ajutat aici .

Ma scuzati daca am postat in locul necorescpunzator , astept un raspuns , si niste explicatii sa zicem .

Multumesc, o seara placuta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La unii este, la unii nu este, la unii se rupe ata, la unii nu se rupe ata. Daca o sa ti se rupa ata, oricum nu prea o sa simti - in momentul ala esti foarte excitat, plus ca lichidele lubrifiante si al tau si al partenerei sunt calmante. Personal nu am avut nicio problema cu nicio durere. Sfat: nu-ti bate capul si nu te mai gandi la asta, doar fa ce ai de facut cand oi avea de facut si cu asta basta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa te dezvirginezi cu o papusa gonflabila. Imprumuti una de la un prieten. Daca ti se rupe ata, nu va fi umilitor sa strigi de durere in urechea ei. Si apoi ea nu te poate respinge, nu poate rade de tine, te va accepta asa cum esti, in orice conditii sau situatie jenanta (nu nimeresti tufisul, iti tremura mana, ti se inmoaie, plangi de nervi, iti tremura picioarele ca la masina de cusut). Ea va fi acolo pentru tine, fara pretentii narcisiste, fara chicoteli. Te vei simti in siguranta in fata ei. Nu te va intimida. Te vei putea desfasura. Ea va sti ce sa faca in pat cu tine, cum sa te ia.

 

Scuze, dar am simtit nevoia sa dau un raspuns psihologic, daca tot ai venit aici, la aceasta sectiune de psihologie, in loc sa mergi la CAZURI SI NECAZURI IN DRAGOSTE.

Editat de Hypathia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm :crazy:? acum ma simt sa zicem ok ,dupa aceste raspunsuri :roll:

Dar in nici un caz cu papusa gonflabila :crazy: . nici nu stiu daca are pasarica sa poti face ceva cu o papusa :bye:) Dar eu de asta ma temeam ca se va rupe , cineva a spus ca este posibil sa nu se rupa din prima , multi au zis ca se rupe doar atunci cand o tragi asa tare de tot , ca la unii nu sa rupt de la prima partida de sex ;)

Oricum va multumesc mult :) .

La revedere , numai bine , probabil ne vom mai auzi in legatura cu "micile mele probleme :)) " .

multumesc . :)

Editat de Zatzu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar eu de asta ma temeam ca se va rupe , cineva a spus ca este posibil sa nu se rupa din prima , multi au zis ca se rupe doar atunci cand o tragi asa tare de tot , ca la unii nu sa rupt de la prima partida de sex :crazy:

 

Dragul meu, ata se rupe cel mai bine cu dintii, asa ca renunta la papusa aia gonflabila si ... . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna seara , ma numesc Gabi , am 17 ani , si am cateva intrebari :)? !

Sunt virgin , iar din ce in ce tot mai multi prieteni rad de mine , din acest motiv sa zicem ca sunt virgin !

Eu am auzit de la unii ca ,"prima data" cand faci sex , este dureros .

Asa este ?

La fete am mai auzit ca este ,dar si la baieti :crazy:? Pentru ca am auzit ca . la baieti este dureros , ca se rupe nu stiu ce "ata " .

Dacă dai direct ca la iepuri, da.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna seara , ma numesc Gabi , am 17 ani , si am cateva intrebari :cheer:? !

Sunt virgin , iar din ce in ce tot mai multi prieteni rad de mine , din acest motiv sa zicem ca sunt virgin !

Eu am auzit de la unii ca ,"prima data" cand faci sex , este dureros .

Asa este ?

La fete am mai auzit ca este ,dar si la baieti :drunk:? Pentru ca am auzit ca . la baieti este dureros , ca se rupe nu stiu ce "ata " .

Nu am prea multa pregatire in domeniul acesta, am vazut acest forum , chiar poti fi ajutat aici .

Ma scuzati daca am postat in locul necorescpunzator , astept un raspuns , si niste explicatii sa zicem .

Multumesc, o seara placuta.

 

Eu zic sa lasi "prietenii", sa nu te lasi influentat de ce zic; alege-ti propriul drum in viata, asteapta sa gasesti o fata potrivita si ca lumea, cuminte, imprieteneste-te cu ea si daca va intelegeti bine apoi mergi mai departe... logodna si tot asa... Nu te lua dupa ce zic oamenii, marea lor majoritate au o gandire deformata... Nu e nimic anormal in a fi fecior sau fecioara, dimpotriva este o virtute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic sa lasi "prietenii", sa nu te lasi influentat de ce zic; alege-ti propriul drum in viata, asteapta sa gasesti o fata potrivita si ca lumea, cuminte, imprieteneste-te cu ea si daca va intelegeti bine apoi mergi mai departe... logodna si tot asa... Nu te lua dupa ce zic oamenii, marea lor majoritate au o gandire deformata... Nu e nimic anormal in a fi fecior sau fecioara, dimpotriva este o virtute.

Pai el a intrebat daca il doare, si tu ii poveststi de logodna? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai el a intrebat daca il doare, si tu ii poveststi de logodna? :cheer:

Buna asta :evil:)

Oricum va multumesc :hi:), acum ca am auzit ca nu sunt probleme :drunk:? de ce nu ? o sa incerc cat de curand , ca vine acus vacanta pe 23 si ma intorc in tara 8)) gang bang :))

Editat de Zatzu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×