Sari la conținut
Forum Roportal
canon

dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

acum chiar ca am deviat de la subiect si bietul om- canon- cred ca e confuz deja... spunea cineva cateva posturi mai devreme sa incerci sa iti refaci relatia cu sotia ta... n'ar strica o mica surpriza- acceptam si perle :)- o iesire undeva doar voi doi, poate niste lumanari si poate cine stie... aaaaaaa si renunta la abonamentul de internet ca e periculos :jester:...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce faci cand persoana de langa tine spune ca nu te mai iubeste si ca ar vrea ca totul sa fie ca la inceput?

daca faci tot posibilul sa o tii langa tine si ea iti inseala asteptarile, ce faci?

poti avea incredere in ea(persoana iubita) daca iti spune ca te iubeste dar pe la spate face altceva?

 

normal ca nu poti sa mai incredere intr-o persoana care ti-a inselat asteptarile. increderea se castiga pe merit. care este meritul in acest caz?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma intrebi daca mi-am rezolvat problemele cu sotia...in principiu DA...dar... tu crezi ca se poate uita usor ceea ce mi s-a intamplat...crezi ca suntem calculatoare sa dam DELET si sa o luam de la inceput?...chiar daca s-au rezolvat, o bucatica din inima mea s-a dus...sper si imi doresc din toata inima ca o data cu trecerea timpului sa-mi gasesc acea mica bucatica si sa o pun acolo unde e locul ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma intrebi daca mi-am rezolvat problemele cu sotia...in principiu DA...dar... tu crezi ca se poate uita usor ceea ce mi s-a intamplat...crezi ca suntem calculatoare sa dam DELET si sa o luam de la inceput?...chiar daca s-au rezolvat, o bucatica din inima mea s-a dus...sper si imi doresc din toata inima ca o data cu trecerea timpului sa-mi gasesc acea mica bucatica si sa o pun acolo unde e locul ei.

 

Eu concluzionez ca esti un baiat deosebit si cu siguranta partenera ta e deosebita si ea,va reusi ea sa iti dispara aceasta indoiala 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma intrebi daca mi-am rezolvat problemele cu sotia...in principiu DA...dar... tu crezi ca se poate uita usor ceea ce mi s-a intamplat...crezi ca suntem calculatoare sa dam DELET si sa o luam de la inceput?...chiar daca s-au rezolvat, o bucatica din inima mea s-a dus...sper si imi doresc din toata inima ca o data cu trecerea timpului sa-mi gasesc acea mica bucatica si sa o pun acolo unde e locul ei.

never.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
never.

Ce never????????Crezi ca nu o sa-si puna bucatica la loc????Spui in cunostinta de cauza????Off doamne,daca afla al meu de sot de turc,nu o sa ma ierte nicicand???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce never????????Crezi ca nu o sa-si puna bucatica la loc????Spui in cunostinta de cauza????Off doamne,daca afla al meu de sot de turc,nu o sa ma ierte nicicand???

depinde de la persoana la persoana....dar cum nu ai cum sa stii asta, cel mai bine e sa pastrezi anumite detalii minore din viata ta pentru uz intern 8) de-aia cred ca si ariana spunea acelasi lucru.

oricum ai da-o, nu mai e niciodata la fel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×