Sari la conținut
Forum Roportal
canon

dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

canon daca vreodata ramai available just let me know... glumesc :cheer: cum spunea cineva mai devreme esti special si meriti sa'ti fie bine... asta e ce'ti doresc

 

 

Asa ca canon,numai fii trist,uite ....gasesti tu o fata pe aici,just a girl....facem un topic dedicat lui?sa vedem cine e interesat sa-l cunoasca?Poate asa o face geloasa pe nevasta-sa ....sa vada ce pierde 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar fii o idee... asa om mai rar gasesti... pe bune... 8)

 

 

hai sa-i cerem si lui acordul.

 

 

 

Canon!!!!!!!!!!!!!!............fetele vor sa-ti dedice un topic,tu ce zici?????????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

meesengerul a facut mult rau lumi credetima! eu am facut rau la altul altul mie si asa mai departe! ispita e f mare pe messs! dar fiind vb de casnicie nu cred ca mas baga sa ma indragsotesc de cineva pe mees, si inafara de asta multi zic ca domle ca asa a vrut dumnezeu sa fie ca eu sa gasesc iubirea pe mesinger si sa te las pe tine... dar de unde stiiti ca nu sa bagaat cel rau si a ispitito?(diavolul)! fitzi atentzi ca iubirea e cel mai greu joc! si tu dac vrei sa o mai pastrezi pe nevasta sau ce este, duo la biserica sa se spovedeasca, si ea sa zica acolo tot adevarul care stiie ca a gresit, si pun pariu ca se indreapta tot!

in schimb de tine cred ca nu ami esti acealsi barbaat care o uimeai su stilul de imbracat atractie si multa schimbare, ca ele sunt geloase!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×