Sari la conținut
Forum Roportal
marina

Rusia

Postări Recomandate

Da a fost un adevarat macel.

Oamenii aia chiar nu au suflet.

Nici nu stiu cum te poti gandi sa transformi o scoala in teren de lupta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numarul mortilor a ajuns pe la 600. 8)

Viata merge inainte. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-as omori pe toti... dar atunci as fi ca ei...
Ar fi prea usor.

Astia trebuie tinuti in viata si chinuiti.

 

Ca si in urma cu 2 ani,numarul mare de morti si raniti se datoreaza si trupelor rusesti!

 

Cred ca daca asa ceva sa-ar fi intamplat la americani nu ar fi reusit nici ei sa rezolve mai bine situatia. Ei sunt buni doar in filme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Americanii ar fi musamalizat mai bine... bagau ceva istorii cu alieni sau mai stiu eu ce 8) ... sa-au evaporat toti... in triunghi. Nu stiu, veniti si voi cu idei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-as omori pe toti... dar atunci as fi ca ei...

 

Ar fi prea usor.

Astia trebuie tinuti in viata si chinuiti.

 

Ca si in urma cu 2 ani,numarul mare de morti si raniti se datoreaza si trupelor rusesti!
Cred ca daca asa ceva sa-ar fi intamplat la americani nu ar fi reusit nici ei sa rezolve mai bine situatia. Ei sunt buni doar in filme.

Neavand o inclinatie spre sistemul american si nici o dragoste prea mare pentru ei,ca natie,sunt de acord cu tine cand afirmi ca nu sunt buni decat in filme.Insa,nu puteam sa nu sesizez faptul ca Rusia nu a invatat nimic din greselile trecutului.Consider ca un plan mai bine gandit si o ceva mai mare capacitate de previziune,ar fi putut schimba,macar o mica parte,din rezultatul final.Ma refer la numarul victimelor. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×