Sari la conținut
Forum Roportal
Ralush1989

Cum cuceresti un barbat in zodia pesti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aaa, pestii nu prea sunt cu relatiile de scurta durata. Bine, mananca ei mult kkt cu gura plina, da' in general sunt varza si nu sunt in stare sa-si aleaga parteneri doar pe criteri de f-ting. :roll:

 

 

Ha?! :blink:

 

candva am avut sansa sa joc cativa pestisori pe degete. dar nu-mi place sa-mi bat joc.

 

 

:D

 

Ii cumperi un acvariu mare si-ti procuri un costum de sirena. In fiecare seara te-mbraci in costum si dupa ce-l ajuti sa-si transforme toate fanteziile in realitate ii tii capul in poala si-i canti duios, cu voce de sirena, evident, cantece de leagan. Dar ai grija sa tii cheia de la acvariu la tine, ca altfel aluneca pe la vecini. Eh, cine-i inima larga si-i place sa imparta cu toate (si cu toti, de ce nu?), sa-si caute un barbat in zodia pestilor. :o:

 

 

:blink:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ha?! :blink:

 

:D

 

:blink:

 

Nu de tine e vorba, ca tu daca-ti luam o cola si te ducem la mec te cucerim definitiv :jester:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ii scoti apadin piscina...pestii cand nu mai au cum sa a1unece vor da tot ....dar tot pentru un stropde apa :cheer:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu de tine e vorba, ca tu daca-ti luam o cola si te ducem la mec te cucerim definitiv :jester:

 

 

N-am idee ce e cola, si nici microbist nu-s, da' de cucerit...am reusit! :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i goanga, pardon, peste :o:, visezi deja la sirene? :lol:

Editat de oama invizibilicoasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu de tine e vorba, ca tu daca-ti luam o cola si te ducem la mec te cucerim definitiv :jester:

Jur ca ceva de genul asta intrasem si eu sa zic...adica ca unui peste e suficient sa-i faci cinste cu o inghetata de soi si gata, s-a indragostit de tine. :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da..fac... :crazy: sunt pusa pe cuceriri...imi p1ac pestii mai a1es cu 1amaie :cheer:

Editat de Maybe not

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×