Sari la conținut
Forum Roportal
Ralush1989

Cum cuceresti un barbat in zodia pesti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu esti pesti? Ma refer la barbati, ca, din ce femei pesti am cunoscut, nu m-am inteles bine cu nici una. :pardon: Nu m-a interesat sa le cunosc talentele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa asta, imi faci si mie o astrograma? :cry:

 

 

aaa, nuu, pai tu ti-ai depasit lantul karmic, n-ai nevoie de astrograma, esti deja in nirvana acum :notworthy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, imi dau seama, insa poti spune despre barbatii in pesti, ca sunt curioasa.

 

aaa, nuu, pai tu ti-ai depasit lantul karmic, n-ai nevoie de astrograma, esti deja in nirvana acum :notworthy:

groh-groh :flirt:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

daca te rog sa-mi faci o astrograma, ai sa dai curs rugamintii mele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu doi: lenesi, in sensul ca nu pun mana sa faca nimic in casa, prefera sa ajute pe toata lumea, inainte sa isi ajute familia (ma refer la lucruri minore, in rest sunt saritori), sufletisti si de gasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ioi tu draga, oricum nu cred nici io ca is zodii potrivite, dar oricum incerc, sa zica si el,dar se uita catre cer,face o fatza si poate ghicesti si tu ce vrea.

Insa in fapte arata intotdeauna muuuuuult mai mult decat toti exii. Si sunt foarte generosi as well.

 

 

Nu-i vorba de asta, sunt multe aspecte care ar putea atenua, chiar anula animozitatea apa-foc. Plus ca sunteti jupiterieni amandoi. Personal am cunoscut doua cupluri el peste, ea sagatetor si din ce am vazut eu cu ochii liberi faceau echipa beton in afaceri si cred ca se intelegeau bine si pe plan fizic, isi aruncau niste priviri de-mi sareau chilotii de pe mine. Prea mare iubire sau patima nu mi s-a parut sa fie la amadoi, dar poate o fi aparut in timp, nu mai tin legatura cu ei acum... Asa ca daca realitatea contrazice astrologia, de ce sa ma pun eu contra? D-aia ti-am zis ca-i ok....

 

daca te rog sa-mi faci o astrograma, ai sa dai curs rugamintii mele?

 

 

ok, dar stai la coada, camorra,iii . adica sicilia e inaintea ta :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma inteleg perfect pe plan spiritual cu zodiile de pamant, dar in rest e varza raportul.. Cu fiecare ai un alt fel de compatibilitate, nu exista sa nu te intelegi deloc cu nimeni, dar ca sa formezi un cuplu durabil, tre sa le ai pe toate.

In fine, azi parca mi s-a deschis al treilea ochi, ia sa ma ocup io de lucruri mai serioase.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

amarena..se pare ca si eu sunt zodie de pamant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

D-apoi in alea -alea tot timpul tre sa initializeze sagetatorul, amu, nu ca nu se prinde el de figura, dar mie imi place sa faca tipul primul pas la chiloteala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×