Sari la conținut
Forum Roportal
Ralush1989

Cum cuceresti un barbat in zodia pesti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu toate persoanele din zodia Pesti sunt la fel,desi au caracteristici comune.

 

 

Nici un peste nu seamana cu altul! :soc:

 

Intreaba oricare astrolog si iti va confirma ceea ce-ti zic. :doh:

 

Timizi?! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici un peste nu seamana cu altul! :soc:

 

Intreaba oricare astrolog si iti va confirma ceea ce-ti zic. :doh:

 

Timizi?! :doh:

 

Da.Cel cu care am fost impreuna si dupa care suspinam,e Peste si e timid.Am expus eu problema mai demult pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da.Cel cu care am fost impreuna si dupa care suspinam,e Peste si e timid.Am expus eu problema mai demult pe forum.

 

Timiditatea,o poti regasi si in alte zodii.Nu neg,asa e,sunt si pesti timizi. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Timiditatea,o poti regasi si in alte zodii.Nu neg,asa e,sunt si pesti timizi. :salut:

 

Cazuri rare. :P In schimb sunt foarte sensibili, au nevoie de multa siguranta afectivitate si incredere. Trebuie luati incetuc, sa nu-i presezi, sa nu-i cicalesti pentru ca altfel ii pierzi.

E nevoie de multa rabdare si intelegere! Daca gasesc siguranta de care au nevoie, se deschid complet si sunt intr-adevar deosebiti in tot felul lor de-a fi si a iubi. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta nu era racul ? :P

cu siguranta nu este....

 

este vorba de un peste...afirm si sustin ce spune mai sus...cunosc o pestoaica...

 

 

racul este...pfff....foarte diferit....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatul Pesti este plin de un farmec complex si contradictoriu, care uimeste si deconcerteaza, care seduce si irita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hello! m-ar interesa sa aflu cum poti sa cuceresti un barbat in zodia pesti..stiu ca este cam dificil el ca persoana, si arogant....dar cum il poti face sa se indragosteasca de tine?

 

nu inteleg de ce ii judeci pe toti dupa un singur om? pestii nu sunt dificili,ei nu sunt intelesi pentru ca au o altfel de gandire si o altfel de mentalitate,sunt visatori dar in nici un caz aroganti...prietenul tau e exceptia care intareste regula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii cumperi un acvariu mare si-ti procuri un costum de sirena. In fiecare seara te-mbraci in costum si dupa ce-l ajuti sa-si transforme toate fanteziile in realitate ii tii capul in poala si-i canti duios, cu voce de sirena, evident, cantece de leagan. Dar ai grija sa tii cheia de la acvariu la tine, ca altfel aluneca pe la vecini. Eh, cine-i inima larga si-i place sa imparta cu toate (si cu toti, de ce nu?), sa-si caute un barbat in zodia pestilor. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×