Sari la conținut
Forum Roportal
BBGstyle

Fetelor, va plac barbatii grasuti/slabi sau atletici (cu muschi)?

Evaluează acest topic

De care sunteti mai atrase?  

41 membri au votat

  1. 1. De care sunteti mai atrase?

    • Barbatii normali (grasuti, slabanogi etc.)
      17
    • Barbatii atletici/cu muschi
      24


Postări Recomandate

Un barbat normal stie sa faca o femeie sa se simta frumoasa, chiar daca nu e rupta din soare.

Unul de-asta cu muschi e prea ocupat sa-si pupe muschii in oglinda, ca sa-i mai zica si ei ca-i frumoasa.

 

Sunt invidioasa, desigur.

 

Sigur ca pentru a'ti mentine trupul la nivelul ala , trebuie sa sacrifici cate ceva . Dar asta'i valabil si pentru femei .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebui sa cerem parerea lui Cristi82 :cheer:

Daca nu, il poti solicita pe Abc 2008 . :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur ca pentru a'ti mentine trupul la nivelul ala , trebuie sa sacrifici cate ceva . Dar asta'i valabil si pentru femei .

 

sacrificiu e atunci cand au ce.

da' daca pun asa mult accent pe imaginea din oglinda, poate n-au.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu, il poti solicita pe Abc 2008 . :cheer:

Sa ne explice cum femeile din ziua de azi nu se mai "uita" la sufletul pur si inocent al barbatului ci doar la aspectul fizic :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un barbat normal stie sa faca o femeie sa se simta frumoasa, chiar daca nu e rupta din soare.

Unul de-asta cu muschi e prea ocupat sa-si pupe muschii in oglinda, ca sa-i mai zica si ei ca-i frumoasa.

 

Sunt invidioasa, desigur.

 

Astea sunt preconceptii. De unde stii ca cei cu muschi sunt narcisisti, badarani si plini de ei (cam asta cred ca s-ar intelege din postul tau)?

 

Eu i-am votat pe-aia normali, pentru ca sunt urata si niciodata unul cu muschi si care sta mai mult ca mine in fata oglinzii, n-o sa ma vrea pe mine. Dintotdeauna am avut standarde joase in ce priveste fizicul masculin.

 

De ce crezi ca cei "cu muschi" se uita la o femeie doar dupa cum arata si sub nicio forma nu s-ar uita la tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce crezi ca cei "cu muschi" se uita la o femeie doar dupa cum arata si sub nicio forma nu s-ar uita la tine?

Pentru ca-s multe proaste care baloseaza dupa ei, prin urmare avand o oferta atat de variata, nu se obosesc ei cu femei normale.

Scuze, Amarena, ca-ti furai din spatiul de replica. :blink:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×