Sari la conținut
Forum Roportal
BBGstyle

Fetelor, va plac barbatii grasuti/slabi sau atletici (cu muschi)?

Evaluează acest topic

De care sunteti mai atrase?  

41 membri au votat

  1. 1. De care sunteti mai atrase?

    • Barbatii normali (grasuti, slabanogi etc.)
      17
    • Barbatii atletici/cu muschi
      24


Postări Recomandate

De asta ma temeam, sa nu voteze fiecare cum este :cheer:) Eu unul n-am votat si nici nu voi vota.

 

Da' ce, mie'mi miroase gura !? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar am mai auzit si eu ca tot omu ca sunt unele fete carora chiar nu le plac cei care sa zicem au 6-pak si prefera in schimb pe cei cu burtica... si vreau sa vad daca chiar asa e.

ai auzit bine: gusturile nu se discuta

imagineaza-ti o lume in care toate femeile au aceleasi gusturi: barbati, mancare, imbracaminte, machiaj, etc

 

si nu incerca sa te schimbi pentru o femeie :blink: , iti sta bine cu burta si putin par pe piept

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestionarul trebuia facut asea:

 

In ipotetica situatie in care un barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si ATLETICO-MUSCULOS, iar alt barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si GRAS/SLAB, ce ati alege? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestionarul trebuia facut asea:

 

In ipotetica situatie in care un barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si ATLETICO-MUSCULOS, iar alt barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si GRAS/SLAB, ce ati alege? :cheer:

 

Pe amandoi :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestionarul trebuia facut asea:

 

In ipotetica situatie in care un barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si ATLETICO-MUSCULOS, iar alt barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si GRAS/SLAB, ce ati alege? :blink:

3. alt barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si BATRAN/BUNIC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3. alt barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si BATRAN/BUNIC

 

asta nu-i bun, buey, ca pt asta se gaseste oricand o bunica :cheer:

 

Pe amandoi :blink:

 

avaro =))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite, vezi, eu stiu ca sint dura, dar apreciez ca n-ai ripostat violent la interventiile mele.

Apropo de curiozitate, la ce-ti foloseste?

 

Ai pus o intrebare buna. Curiozitatea insa consider ca de multe ori nu are un scop bine definit. Multi suntem curiosi chiar si la multe lucruri marunte si care nu au legatura cu noi, si care bineinteles ca nu ne ajuta cu nimic. Probabil da, din moment ce normal ca vreau (ca toti altii) sa am succes la femei, in subconstientul meu aceasta curiozitate are si scopul unei confirmari ca femeile totusi nu sunt scarbite de un corp mai lucrat.

 

N-am de ce sa ripostez, si in general certurile "pe net" mi se par fara sens :drunk:

 

 

 

Chestionarul trebuia facut asea:

 

In ipotetica situatie in care un barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si ATLETICO-MUSCULOS, iar alt barbat este inteligent, frumusel, cu simtu' lu' umoru', bogat, devreme acasa etc. si GRAS/SLAB, ce ati alege? :blink:

 

Bine zis :cheer:

Editat de BBGstyle

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar vrei sa fii placut de toate femeile? :cheer:

 

ca si cum asta ar fi ceva naspa :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×