Sari la conținut
Forum Roportal
BBGstyle

Fetelor, va plac barbatii grasuti/slabi sau atletici (cu muschi)?

Evaluează acest topic

De care sunteti mai atrase?  

41 membri au votat

  1. 1. De care sunteti mai atrase?

    • Barbatii normali (grasuti, slabanogi etc.)
      17
    • Barbatii atletici/cu muschi
      24


Postări Recomandate

Imi mai spuse cineva ca cica astia cu burtoaca rezista mai mult la pat:)))). "Ba, da ma lasi " cand ei abia se pot intoarce de pe o parte pe alta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca asa e. Am mai auzit si o vorba ca "barbatul fara burta e ca femeia fara..." o aberatie.smile.png))

Asta e ceva nou, n-am auzit pana acum. Era o moda mai demult sa zici ceva de bine despre "burta de bere"... Vrajeli. Burtosii umblau cu tot felul de curve sau ex-curve si nu mai puteau de mandrie. Ori asta ori cu pustoaice care nu stiau de capu' lor si cautau distractii, indiferent cine le oferea. Era normal sa fie mandri... stiau ca-s nasoi cu sacii aia de sunca la purtator, asa ca se mandreau ca gasesc de sexat si asa. Dar cred ca lumea a cam ajuns la punctul ala la care se vede clar cine cu cine se iubeste, de ce, cat conteaza cum arati, cat conteaza banii si restu' de chestii. Inainte de epoca asta politically correcta toata lumea stia clar ce e cum e. Acu' ne-am trezit noi aia puri si angelici.

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moda se schimba in permanenta , acum mai la moda este toy boy sau mai popular spus vibratorul cu suflet . Fetele ca fetele , pot gasi si partenerul care nu mai este "in forma" , dar baietul trebuie sa dea randament . As vrea sa stiu ce trebuie sa fumeze un toy boy sa fie in stare sa infrunte o "jumuleala" de o noapte cu o sirena de vreo 70 de anisori ... Sau poate este tot din dragoste ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moda se schimba in permanenta , acum mai la moda este toy boy sau mai popular spus vibratorul cu suflet . Fetele ca fetele , pot gasi si partenerul care nu mai este "in forma" , dar baietul trebuie sa dea randament . As vrea sa stiu ce trebuie sa fumeze un toy boy sa fie in stare sa infrunte o "jumuleala" de o noapte cu o sirena de vreo 70 de anisori ... Sau poate este tot din dragoste ...

Sirena de vreo 70 anisori? Nu cred ca sunt barbati de genul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×