Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dedicatii muzicale - part 2!

Postări Recomandate

Dacă-i așa...și pentru garg, că merită, bre! :smile: 

1. Un Manfred Man de excepție, sper să-i placă! 

 

2. Un Fleetwood Mac care-mi plăcea mie odinioară. Sper să-i placă și lui... :o:

 

 

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Fiero, cu drag, să nu mai fie supi pe mine! 

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tuturor care au curaj sa iasa din relatii neplacute si sa-si continue viata cum le dicteaza inima.   Aplaud pe Simona Halep ca a rupt cu traditia, sper s-o urmeze multi.  Curaj!!!

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care mai postează pe aici, 

Sărbători fericite

și

La mulți ani!

 

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mey, sărbătorile au intrat pe ultima sută de metri. Așa că dedic și io câte o melodie fetelor care postară pe aici în ultima vreme și cu care m-am intersectat forumistic. Melodiile sunt unele care-mi plac mie și sper să vă placă și vouă.

 

Prima e pentru Olga, bianseur.  Cu Olga m-am mai contrat... cu discuții despre români, unguri, daci, alea -alea, nah, chestii forumistice. Dar melodia o merită și-i urez un an fain, cu sănătate!

 

A doua e pentru Rodica. Uneori ne-am înțeles, alteori nu. Mai puțin contează asta, important e că ne respectăm și ne dorim binele.

 

A treia este pentru Enki. Uneori ne-am certat și ne-am făcut chiar varză. :laugh: Important e că după aia am început să ne apreciem, mă rog, eu o apreciez și chiar țin la ea. 

 

A patra este pentru Amarena. Nu prea ne-am iubit noi pe aici, ne-am mai ciondănit, ok. Eu o apreciez oricum și sper să ne apreciem mai mult de-acum încolo! 

 

A cincea este pentru Stu. Pup fata și să aud că făcuși numai fapte bune! :laugh:

 

A șasea este pentru Melania. Ai grijă de tine și să auzim de bine!

 

A șaptea este pentru toate cele cu care, până acum, am întreținut colea un dialog viu, am schimbat vorbe, impresii, sentimente și care mai dau un ochi pe aici.

 

Cea de-a opta este pentru mine. Că dacă nu-mi dedic io o melodie, atunci cine? :o:

 

 

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×