Sari la conținut
Forum Roportal
tass

Cele mai bune seriale sf

Postări Recomandate

Stie cineva cum se numea un serial SF care a rulat acum cativa ani, in care era vorba despre un tip care se putea intoarce in timp doar ......... nu mai stiu 5 ore ....3 zile...... 24 ore.....

Parca era intr-o capsula rotunda, ceva de genul asta ...??? si tot corecta ultimile evenimente petrecute...accidente de avion....atacuri teroriste...rasturnari de guverne...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie cineva cum se numea un serial SF care a rulat acum cativa ani, in care era vorba despre un tip care se putea intoarce in timp doar ......... nu mai stiu 5 ore ....3 zile...... 24 ore.....

Parca era intr-o capsula rotunda, ceva de genul asta ...??? si tot corecta ultimile evenimente petrecute...accidente de avion....atacuri teroriste...rasturnari de guverne...

quantum leap.

 

on topic:

stargate sg1 :lol:

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie cineva cum se numea un serial SF care a rulat acum cativa ani, in care era vorba despre un tip care se putea intoarce in timp doar ......... nu mai stiu 5 ore ....3 zile...... 24 ore.....

Parca era intr-o capsula rotunda, ceva de genul asta ...??? si tot corecta ultimile evenimente petrecute...accidente de avion....atacuri teroriste...rasturnari de guverne...

 

 

seven days

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) Salut si Sarbatori fericite! Seriale s.f. care le urmaresc cu placere: Earth-final conflict, Battlestar Galactica, Stargate-toate (SG1, Atlantis), Andromeda, First Wave, Dark Sky, Dark Angel, X Files. Atat imi amintesc pe moment; poate c-ar mai fi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×