Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Declaratie de antipatie

Postări Recomandate

Am vazut topice in care userii isi declarau si manifestau simpatia fata de alti useri, insa n-am vazut niciunul in care sa scriem cine nu placem.

Asa ca hai sa zicem pe cine nu suportam, roportaliceste vorbind. Eventual si cu argumente, daca se poate.

Propun sa pastram un ton civilizat si sa nu ne atacam atunci cand suntem nominalizati. Na, e dreptul oricui sa nu ne placa. :pardon:

Asa ca o sa poluez eu pentru prima data acest izvor de pace, iubire si admiratie reciproca roportaliana, prin a numi cea mai mare antipatie forumistica a mea, de ceva vreme incoace : stupid_me.:o:

Am si argumente, dar nu-mi place sa ma repet in interval scurt de timp. :o:

Antipatizati-va putin si iubiti-va mult. :jester:

Editat de Egeria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma intrebam cat dureaza pana isi indreapta pretioasa atentie si catre mine. :o:

tu cine esti?

 

gata, stiu... :o:

Editat de parsul de padure

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saharian, Amarena, Obselete, Lucast, Sheeva, Morticia, Finnian, Rodica, Marinaru, Burel, Dr. Strut, Saharian... si multi altii, care nu posteaza in aceasta perioada.Am sa le trimit si un mesaj privat.

 

Nu stiu de ce ar trebui neaparat un topic pentru asa ceva. Eu cum de pot sa scriu direct pe chat?

 

Si nu e vorba de antipatie, ca n-am nimic personal cu cei enumerati mai sus. Pur si simplu nu-mi place ceea ce scriu ei.

 

Am invatat sa dau citare multipla. Ce faceti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×