Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
senin8

Politica ,religia si cultura sunt sisteme satanice.

Rate this topic

Recommended Posts

s-ar putea face inca o revolutie a tinerilor prin internet pt detronarea acestor hoti idioti de tara ,de viata ,de tot ce este finta umana?!Ma gindesc la o mare multime a tinerilor care sa protesteze "a la referendum"impotriva acestor rechini ,acestor ciini turbati ,lupi fara nimic bun in ei care saracesc pe cei nevinovati pt superconfortul lor plin de tot felul de placeri!?

Da, religia: putem incepe cu aia fondata de Branham si cu a altor pretinsi "profeti" care spala creierele naivilor.

Haaaa? I don't understand

s-ar putea face inca o revolutie a tinerilor prin internet pt detronarea acestor hoti idioti de tara ,de viata ,de tot ce este finta umana?!Ma gindesc la o mare multime a tinerilor care sa protesteze "a la referendum"impotriva acestor rechini ,acestor ciini turbati ,lupi fara nimic bun in ei care saracesc pe cei nevinovati pt superconfortul lor plin de tot felul de placeri!?

:roll:

amice , nici nu stiu cum sa ma exprim elegant ... :doh:

tu , ce vrei ?

Nu ti-e clar? Omu' nu suporta intelectualii, cultura, pe cei care au reusit in viata, ... tot ce nu e ca el.

:roll:

amice , nici nu stiu cum sa ma exprim elegant ... :doh:

tu , ce vrei ?

mai citeste odata!.nu te ajuta lupa aia sau ce ai la ochi?"mare ti-e nebunia Domne!";caci nebunia lui D-zeu este mai tare decit oamenii!asta e un verset biblic!

Nu ti-e clar? Omu' nu suporta intelectualii, cultura, pe cei care au reusit in viata, ... tot ce nu e ca el.

astia n-au reusit in viata au pervertit viata!

Da, religia: putem incepe cu aia fondata de Branham si cu a altor pretinsi "profeti" care spala creierele naivilor.

esti femeie sau barbat?esti burlac sau casatorit,esti divortat sau razvratit ,hai sa vedem ce ai impotriva lui HRISTOS?CE NU TI-A PLACUT LA EL ZIUA PAIA DREAPTA!

Vadim , iti pot intelege intristarea legata de alegeri , da' chiar sa postezi pe Roportal , se poate ?! :roll:

esti femeie sau barbat?esti burlac sau casatorit,esti divortat sau razvratit ,hai sa vedem ce ai impotriva lui HRISTOS?CE NU TI-A PLACUT LA EL ZIUA PAIA DREAPTA!

Unde vezi tu ca am pomenit de Hristos ceva? Eu am zis de sarlatanii precum Branham si altii care se dau "profeti" si prostesc naivii labili psihic.