Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Draga "tinar 26"'

Conteaza prea putin acum de unde te-ai molipsit de ac, belele (B puteai sa-l contactezi de oriunde, C - numai din sange : transfuzii, stomatologie, manichiura, tatuaje sau droguri).Important e sa-ti repeti analizele la un lab.f.bun. Poate fi o eroare. Daca se dovedeste, totusi, ca ai ambii virusi, cel mai bun lucru e sa te apuci urgent de tratament -virusii se trateaza pe rand, dar se trateaza). Apoi, esti tanar, asa cred, si se va descoperi ceva eficient pt.combaterea ac.hepatite. Pina atunci, regim, analize, tratament prescris de medici competenti si speranta.Multa sanatate!Netty

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am o veste proasta pt toti cei care mi-au scris sau au vizitat discutiile noastre, tatal meu a murit la 48 de ore de la internare, nu s-a mai putut face nimic.

Eu am sa ma retrag de pe site si va doresc sanatate la toti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca! Eu am refuzat sa scriu pe aici, pentru ca de felul cum incepusesi sa ne descrii cazul... finalul era previzibil. 8) Sa ii "multumim" inca odata dragului nostru sistem de sanatate pt inca o victima nevinovata.

 

Sincere condoleante...

Editat de Sky

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Edith,

Imi pare tare rau pentru tatal tau.. sunt alaturi de tine in aceste momente grele. Sincere condoleante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte !

Si pe voi sa va intareasca.

De ce vrei sa te retragi de pe forum? Experienta ta ne poate fi de folos, ti-ai facut aici niste prieteni, Bineinteles ca o perioada iti va fi greu dar atunci cand iti este cel mai greu nu uita ca ai niste prieteni si vino sa stam de vorba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×