Sari la conținut
Forum Roportal
Ph3nom3n

Citeste si tu....

Postări Recomandate

Vreau sa fac un cadou la cineva si am nevoie de ajutorul vostru . Am cautat peste tot pe cineva sa ma ajute si nu prea am reusit, de aceea am apelat la aceasta comunitate. Sper sa ma ajutati si voi .

 

Deci eu particip la un concurs si premiul consta intr-un telefon si am nevoie de voturile dvs pt a castiga.

Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click pe link-ul acesta: http://pozamea.eu/dark-cosmin_57.html , si apoi click pe butonul Voteaza. Puteti sa votati odata la 24 de ore de pe acelasi IP.

 

Multumesc tuturor cei care mi-au accordat cate un vot.

 

Respect RoPortal Comunity!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-am votat , dar mai ai nevoie de 852 voturi......Succes !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

+1, mai raman 851 voturi :think:

 

iti doresti mult telefonul... :roll:

 

 

Oameni, avem puterea sa-i facem baiatului cadou un telefon. Ia sa vedem, cati ar face ceva pentru un necunoscut, dezinteresat, cu un efort minim? :yes:

Editat de Pippo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca intereseaza pe cineva, am un telefon fix cu receptoru mobil, distanta de receptie de vreo 300 de metri, are nspe functii si e nou, da io nu-l folosesc.

 

sa nu radeti iara de mine, ca io n-am deschis linku si nu stiu despre ce telefon e vorba. am vazut cuvantu telefon, v-am zis si io ce am.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dida , ca de obicei generoasa , dar voteaza-l , el vrea acel telefon pentru al face cadou ...oare cui? nu ne intereseaza si noi am fost tineri.....pe mine m-a emotionat ,am sa-l votez zilnic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost bine intentionati. Din pacate situl asta este doar o amagire, nu o sa se dea nici un premiu. Aduna poze de la necunoscatori (fraieri cum se spune).

 

Exemplu clasic al luptei binelui cu raului - intentiei de a da dezinteresat si intentiei de a fura prin inselaciune - adevarului cu minciuna - sperantei cu deziluzia.

 

 

 

Deci atentie, situl asta "aduna poze de la fraieri"... e un site fantoma, deci nu da nici un ban...

 

 

 

Baiete, nu-ti mai pierde vremea cu adunatul voturilor, gaseste alta cale sa faci cadoul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
849 :think:

Inimi bune, ne luptam cu minciuna. :roll: Vezi ce-am constatat:

 

 

Noi am fost bine intentionati. Din pacate situl asta este doar o amagire, nu o sa se dea nici un premiu. Aduna poze de la necunoscatori (fraieri cum se spune).

 

Exemplu clasic al luptei binelui cu raului - intentiei de a da dezinteresat si intentiei de a fura prin inselaciune - adevarului cu minciuna - sperantei cu deziluzia.

 

 

 

Deci atentie, situl asta "aduna poze de la fraieri"... e un site fantoma, deci nu da nici un ban...

 

 

 

Baiete, nu-ti mai pierde vremea cu adunatul voturilor, gaseste alta cale sa faci cadoul...

 

 

 

 

Adaug o alta observatie: celor care au facut inselatoria cu situl, le intra si bani de pe link-urile de aici:

http://jocuripenet.eu/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×