Sari la conținut
Forum Roportal
Alina_iubita

El vrea sex oral... Sa accept sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai uite unde te duce egoismul asta, vrei sa-ti pastrezi imaginea de fata buna si pura in loc sa-l multumesti pe baiat, asta arata cat de mult tii la el si cat de mult tii la parerea altora.

 

 

 

P.s. eu am presupus ca daca e intr-o relatie cu tine nu te paraseste cat timp faci calumea oralu', ca doar nu a intrat degeaba in relatie, nu?

DA,a inceput relatia si a stat cu mine 1 an doar pt sex oral. Ai dreptate. Mersi ca m-ai "luminat"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta inseamna ca nu ai incredere in el...e doar un alt mod de ati arata dragostea...daca poti fa-o,daca nu...las-o balta...si vorbeste deschis cu el,daca nu intelege ca nu o poti face....lasa-l pe el balta

Nu e vorba de incredere,e vorba ca pur şi simplu m-as vedea ca pe o panarama daca as face sex oral,lui sau altui tip...nu conteaza. Mi se pare o chestie lipsita de moralitate. Oricum daca ar fi avut putina consideratie fata de mine,nu mi-ar fi cerut asa ceva. Nu poti cere fetei pe care o iubesti sa se injoseasca in asa fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, mai bine nu ziceam.

Faceti abstractie de ce am scris.

 

Pana la urma ce te deranjeaza la oral? ai incercat tu ca sa vezi ca-i scarbos? nu, ai o idee preconceputa care iti afecteaza gandirea, scapa de ea si o sa vezi ca o sa te simti mai bine, prietenul la fel :beee: .

Editat de Ninja2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-as vrea sa dau de o fata ca tine, moralitatea asta pe care o ai e inchipuita, ce treaba are sexul oral cu moralitatea?

Nu e moralitate ce ai, se numeste vanitate, trufie.

 

P.s. poti cere orice vrei, chiar orice, te-a obligat sa te supui cumva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Simplul fapt ca mi-a cerut o asemenea chestie,arata lipsa de respect fata de mine. Cand vrei o relatie cu adevarat serioasa,nu abordezi subiecte de genul asta,"auzi,imi doresc mult sa facem X... VREI?"

ce inseamna la tine o relatie serioasa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e vorba de incredere,e vorba ca pur şi simplu m-as vedea ca pe o panarama daca as face sex oral,lui sau altui tip...nu conteaza. Mi se pare o chestie lipsita de moralitate. Oricum daca ar fi avut putina consideratie fata de mine,nu mi-ar fi cerut asa ceva. Nu poti cere fetei pe care o iubesti sa se injoseasca in asa fel.

daca esti atat de hotara sa nu o faci...nu inteleg de ce ai apelat la forum? sa-ti spunem cat de pura si inocenta esti? daca vroia sa te umileasca ar fi facut-o din primele zile,crezi ca ar fi asteptat 1 an?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-as vrea sa dau de o fata ca tine, moralitatea asta pe care o ai e inchipuita, ce treaba are sexul oral cu moralitatea?

Nu e moralitate ce ai, se numeste vanitate, trufie.

 

P.s. poti cere orice vrei, chiar orice, te-a obligat sa te supui cumva?

Simplul fapt ca mi-a cerut o asemenea chestie,arata lipsa de respect fata de mine. Cand vrei o relatie cu adevarat serioasa,nu abordezi subiecte de genul asta,"auzi,imi doresc mult sa facem X... VREI?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce inseamna la tine o relatie serioasa?

O relatie serioasa şi punct. Si un tip care iti cere sa-i indeplinesti fanteziile bolnave nu vrea o asemenea relatie. Oricum ,faptul ca el nu mai insista pe subiect e perfect pt mine. Daca o va face,va primi un refuz scurt,gen "nu sunt pregatita" si punct!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la un moment dat va gasi una pregatita, si punct. Faptul ca a stat un an cu tine denota faptul ca fie e pampalau si abia acum si-a facut curaj sa iti impartaseasca fantezia asta, fie ca tine la tine si considera sexul oral ca un condiment util in relatia voastra intima. Daca tu incepi cu idei preconcepute care includ formulari de genul "scirbos", "injositor", "fantezii bolnave" si asa mai departe, ai o problema. Mare. In razboi si dragoste, regulile se aplica doar invinsilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O relatie serioasa şi punct. Si un tip care iti cere sa-i indeplinesti fanteziile bolnave nu vrea o asemenea relatie. Oricum ,faptul ca el nu mai insista pe subiect e perfect pt mine. Daca o va face,va primi un refuz scurt,gen "nu sunt pregatita" si punct!

 

N-ar fi mai potrivit,nu accept si Punct?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×