Sari la conținut
Forum Roportal
Alina_iubita

El vrea sex oral... Sa accept sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da' n-a mai fost una cu aceeasi problema, identica? Aia care era fata de popa? Si care a venit pe urma si a zis ca a depasit momentu'?

Da, acum ii place la nebunie...inghetata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba..ai o treaba...si una destul de serioasa daca-si baga organul genital(stii,cel cu care se duce la toaleta si-l mai baga si prin alte gauri) in gura ta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar el mi-a propus de curand sa experimentam si unele chestii noi in pat, mai exact: sa facem si sex oral! :beee: Am fost foarte surprinsa si putin socata de ceea ce a spus si i-am cerut termen de gandire. Nu stiu daca vreau cu adevarat sa fac asta, mi se pare ceva foarte scarbos , umilitor si degradant.. mai ales cand e vorba de o fata! :roll: Sincer ,eu nu prea vreau sa accept. sunt constienta ca el isi doreste f mult acest tip de sex, dar nu vreau s-o fac din obligatie, ca oricum de placere nici nu poate fi vorba(imi vine sa vomit doar la simplul gand).

 

Nu este obliatoriu sexul oral , cel putin nu acuma . Cu timpul insa, s'ar putea sa'ti schimbi parerea . :P

 

 

Oare el se va supara si se va raci relatia daca nu accept???

Nu, daca te iubeste ... .

 

ba..ai o treaba...si una destul de serioasa daca-si baga organul genital(stii,cel cu care se duce la toaleta si-l mai baga si prin alte gauri) in gura ta

 

Da' ce ... ai experienta asta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' n-a mai fost una cu aceeasi problema, identica? Aia care era fata de popa? Si care a venit pe urma si a zis ca a depasit momentu'?

Eh cum sa nu?!?

Cred ca am avot si "vina" acolo...am primit si mesaj cum ca m-am inselat :beee:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba..ai o treaba...si una destul de serioasa daca-si baga organul genital(stii,cel cu care se duce la toaleta si-l mai baga si prin alte gauri) in gura ta

 

:beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Nu o fa. Vei regreta si iti va lsa un gust amar.

Nu fa ceva anume doar pentru ca vrea celallt...si daca tu nu vrei, nu il lasa nici pe el sa iti faca tie..ca asa te va face sa te simti obligata sa ii faci si tu.

 

Asteapta sa se trezeasca intai curiozitate asta in tine...si daca nu cu el, va fi cu altul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne intoarcem la notiunile de baza.

In ce priveste sexul ,tot ceea ce nu este interzis de lege ,de principiile morale ale celor doi parteneri ,nu le pune in pericol integritatea fizica si psihica si este acceptat de comun acord de cei doi ,este permis si nu se pune problema de a fi blamat.

Alina,exista destui oameni,de fapt o majoritate consistenta,chiar daca nu este recunoscut acest fapt decat de foarte putini, exista deci aceasta majoritate care considera sexul oral ,drept o relatie intima normala,placuta si dezirabila. Mai multi barbati decat femei ce este drept.

Subiectul este totusi evitat si considerat jenant ,datorita cutumelor,educatiei traditionale,perceptelor religioase si in special conceptiei potrivit careia ,oralul plaseaza partenerul pasiv intr-o postura umilitoare fata de cel activ. Din aceasta cauza ,aceasta intimitate este preferabil sa fie total acceptata, asumata de cei doi si reciproca.

Nu este un handicap faptul ca nu accepti acest comportament sexual dar nici nu ai dreptate atunci cand afirmi asa ceva:

 

"Nu e vorba de incredere,e vorba ca pur şi simplu m-as vedea ca pe o panarama daca as face sex oral,lui sau altui tip...nu conteaza. Mi se pare o chestie lipsita de moralitate. Oricum daca ar fi avut putina consideratie fata de mine,nu mi-ar fi cerut asa ceva. Nu poti cere fetei pe care o iubesti sa se injoseasca in asa fel."

 

In acest moment ,cred ca ai ofensat fara sa iti dai seama , in jur de 70% din populatia planetei.

 

Totusi sunt de parere ca logodnicul/prietenul tau ar fi trebuit sa cunoasca parerea pe care o ai.Acceptarea unei intimitati de acest fel, trebuie sa apara natural ,fara inhibitii si indoieli ,sa vina de la sine,nu solicitata expres.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×