Sari la conținut
Forum Roportal
VaMpIrIkHa

Materie nemarginita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu este viaţă după moarte, totul e aici, iad, purgatoriu, rai; fiecare după cum şi-a aşternut, eu am o legătură specială cu EL, şi caut să vă expun unele ce le aflu de la EL cumva, de doriţi, bine de nu, nu vă oblig.

 

Daca nu crezi in viata de dupa moarte - nu esti credincios adevarat. :) Dar ai dreptate ! Aici e si raiul si purgatoriul. Numai ca nu e neaparat dupa cum si-a asternut fiecare. De multe ori viata noastra depinde mult si de cei din jurul nostru.

Editat de Sanctuera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu crezi in viata de dupa moarte - nu esti credincios adevarat. :) Dar ai dreptate ! Aici e si raiul si purgatoriul. Numai ca nu e neaparat dupa cum si-a asternut fiecare. De multe ori viata noastra depinde mult si de cei din jurul nostru.

Eu am avut o experienţă

Editat de Ionciobanu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sunt de acord ! Numai oamenii buni spera intr-o viata mai buna fie ea si dupa moarte...

 

Ti-a comunicat ? Dar vorbesti cu Dumnezeu personal ?

 

 

 

Intoarcere la El ? Unde ? In ce lume ? Pai crezi sau nu in viata de apoi - ca El e dincolo si teoretic dupa moarte ne vom intalni cu El ? Eu ca ateu nu prea cred ca mai urmeaza ceva dupa moarte, dar tu ca si credincios ar trebui sa crezi... :)

Cum ai aşternut şi dela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×