Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai mare lucru este, am tot sifonierul cu haine aici , toate bunurile mele si mi-am gasit si un servici unde urmeaza sa semnez contractul :roll:

 

chirieeeee... de asta n-ai auzit? esti sechestrata?

iti convine compromisul de a sta cu el, numai sa nu o iei de la capat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Servici mi-am gasit saptamana trecuta singura. Ma simt foarte bine acolo si chiar stau si peste program numai de dragul de a nu ma intoarce prea repede acasa.

 

Mi-am facut bagajele de nenumarate ori. Ba incepe sa planga, ba zice ca nu ma lasa sa plec pentru ca nu vede viata fara mine, ba mi se face mila de el...

 

Sincera sa fiu chiar nu mai vad nici un fluturas prin jurul meu :P

 

 

to anywhere... world is not enough ... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa , si? ce te tine? de ce dai din casa? pleaca si gata ce mare lucru....

Pai mare lucru este, am tot sifonierul cu haine aici , toate bunurile mele si mi-am gasit si un servici unde urmeaza sa semnez contractul :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si chiar vrei sa pleci sau doar stilul de viata te nemultumeste? Te-ar mira sa descoperi ca iti faceai bagajele cu multa usurinta dar cand era vorba la propriu de plecat si de inceput o viata noua in alta parte...

Intradevar imi este greu sa plec dar sunt foarte nefericita, am devenit depresiva, plang zilnic, sunt nervoasa iar el nu face nimic. Nu vede unde greseste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai mare lucru este, am tot sifonierul cu haine aici , toate bunurile mele si mi-am gasit si un servici unde urmeaza sa semnez contractul :roll:

 

 

daca te tin niste haine eu nu mai zic nimic....

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bingo - te retin avantajele

 

nimic rar

 

 

 

Daca intr-adevar a mai ramas ceva din afectiunea ta pentru el, as zice sa inchizi topicul asta si sa nu mai ceri sfaturi unor straini. Tot din experienta, e cel mai rau lucru pe care il poti face intr-un moment din asta. Toata lumea iti va da ghes sa dai cu piciorul relatiei tale si sa iti iei lumea-n cap.

E mai usor de zis decat de facut, crede-ma.

 

Ai mare dreptate :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincera sa fiu chiar nu mai vad nici un fluturas prin jurul meu :roll:

 

Pai si chiar vrei sa pleci sau doar stilul de viata te nemultumeste? Te-ar mira sa descoperi ca iti faceai bagajele cu multa usurinta dar cand era vorba la propriu de plecat si de inceput o viata noua in alta parte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca intr-adevar a mai ramas ceva din afectiunea ta pentru el, as zice sa inchizi topicul asta si sa nu mai ceri sfaturi unor straini. Tot din experienta, e cel mai rau lucru pe care il poti face intr-un moment din asta. Toata lumea iti va da ghes sa dai cu piciorul relatiei tale si sa iti iei lumea-n cap.

E mai usor de zis decat de facut, crede-ma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×