Sari la conținut
Forum Roportal
deea_s

Afla ce ai fost in viata anterioara

Postări Recomandate

nah fain!!! am fost femeie!!!

 

 

Povestea vietii tale anterioare:

--------------------------------------------------------------------------------

Se pare ca ai fost FEMEIE in viata anterioara.

Te-ai nascut si ai trait undeva prin Mexic in jurul anului 1275.

Ocupatia ta a fost aceea de constructor.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

Ai avut o minte stiintifica, mereu in cautarea explicatiilor logice. Nu ai fost intotdeauna inteles de ceilalti, dar ai castigat respectul tuturor pentru inteligenta ta.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Invata sa gasesti in toate magia care sa-i ajute pe oameni sa vada ceea ce nu se vede la suprafata! Ai talente deosebite ce se cer dezvoltate

--------------------------------------------------------------------------------

Iti aduci aminte?

 

 

macar am fost in mexic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wooooooowwwwwww! am fost barbat, nascut in franta, .....

si la cel recomandat de deea si la cel recomandat de heidy a iesit acelasi lucru :good:

cel de la deea :

Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara.

Te-ai nascut si ai trait undeva prin Franta in jurul anului 1475.

Ocupatia ta a fost aceea de artist, magician, ghicitor.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

Ai fost un boem, o personalitate misterioasa, talentata, cu abilitati magice. E posibil sa-ti fi pus calitatile in slujba fortelor oculte.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Intra in armonie cu Universul, sa devii o parte din el, iubind tot ceea ce-l formeaza. Trebuie sa-ti dezvolti intelepciunea.

--------------------------------------------------------------------------------

Iti aduci aminte?

--------------------------------------------------------------------------------

 

cel de la heidy :

Cred ca ai fost... barbat in ultima ta viata.

Te-ai nascut: undeva in teritoriul modern din Franta in jurul anului 1475.

Meseria ta a fost de: Artist, Magician sau Ghicitor.

--------------------------------------------------------------------------------

Cum ai fost:

Fire boema, personalitate misterioasa, capabil de a intelege natura lucrurilor, este posibil sa fi fost astrolog sau un initiat. Ai fost insa atras de partea intunecata a lucrurilor. Este posibil ca in aceasta viata sa fii nevoit sa inveti lectia iubirii.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce trebuie sa corectezi in viata actuala :

Misiunea ta este sa inveti, sa termini acum ceea ce ai inceput in viata anterioara. Dezvolta-ti calitatile si invata sa iesi in fata, sa te faci remarcat. Este timpul!

--------------------------------------------------------------------------------

Am reusit sa iti aduc aminte ?

 

ce parere aveti? nu imi aduc amin te dar inclin sa cred ca e adevarat. dintotdeauna am fost convinsa ca am fost barbat in viata anterioara, de foarte multe ori mi se intampla sa stiu anumite lucruri, chiar daca nu pot explica de unde ..... si mi-am studiat putin karma... si se cam potrivesc! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara.

Te-ai nascut si ai trait undeva prin Tibet in jurul anului 1800.

Ocupatia ta a fost aceea de marinar, om de afaceri, negustor, comerciant.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

Ai fost un boem, o personalitate misterioasa, talentata, cu abilitati magice. E posibil sa-ti fi pus calitatile in slujba fortelor oculte.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Depasteste-ti timiditatea, neincrederea teama si ajuta-i pe cei care au aceleasi probleme.

:o: :blink: :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi aduc aminte ce-am fost si cum am fost intr-o presupusa viata anterioara?... pai eu nu-mi aduc bine aminte ce-am facut aseara... cum am ajuns acasa de la chef... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:o: Povestea vietii tale anterioare:

--------------------------------------------------------------------------------

Se pare ca ai fost FEMEIE in viata anterioara.

Te-ai nascut si ai trait undeva prin Centrul Angliei in jurul anului 900.

Ocupatia ta a fost aceea de calugar, cioban, pistolar.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

Ti-a placut tot ce era nou, modern, inaintea tuturor, avangardist, mereu in cautarea schimbarii. Ai dorit sa modifici vechiul cu noul in orice domeniu. Te-a preocupat arta.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Trebuie sa te apleci asupra oamenilor bolnavi si singuri, ajuta-i pe cei mai putin favorizati de soarta!

--------------------------------------------------------------------------------

Iti aduci aminte?

 

:o::o: :P LOL eu am fost cioban ha ha ha!!!!si pistolar..atentie ca va impusc!!! :P . La ce fel de om m-a cam nimerit dar in rest nu stiu!!!Macar am trait in Anglia...acum stiu de unde mi se trage obsesia pt Anglia...ador tara aia..( sg chestie ciudata nu??) Auzi am trecut de la calugar la pistolar!!!

Editat de black_beauty

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara.

Te-ai nascut si ai trait undeva prin Polonia in jurul anului 1075.

Ocupatia ta a fost aceea de cioban, padurar, vacar.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

Ai fost o persoana extrem de energica si plina de viata, cu mari abilitati de planificare si supraveghere. Ai avut o pozitie de raspundere.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Trebuie sa te preocupi mai mult de curatenia planetei, de ecologie, lupta impotriva poluarii si a altor factori nocivi impotriva sanatatii lumii

--------------------------------------------------------------------------------

Iti aduci aminte?

 

Raspuns:NU!

 

faza e ca-s nascuta in zodia oii(in zodiacul chinezesc) :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce imi spune ca am fost eu...

--------------------------------------------------------------------------------

Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara.

Te-ai nascut si ai trait undeva prin Centru de Nord al SUA in jurul anului 1375.

Ocupatia ta a fost aceea de predicator, editor, scrib.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

Ai avut o personalitate artistica, ai stiut mereu sa schimbi uratul in frumos si sa colorezi totul in nuante optimiste. Ai gasit o cale de a-ti exprima talentele in orice imprejurare.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Invata sa fii aproape de ceilalti, dezvolta-ti spiritul altruist si fratern. Invata sa oferi mai mult decat primesti.

--------------------------------------------------------------------------------

E foarte interesant, ca in afara de partea cu America de nord, care era de fapt America centrala, corespunde cu ce imi calculase acum nu stiu cati ani o femeie cu care am calatorit in tren. Imi spusese ca ma ocupam de inscriptii, de decorarea lor, mai spusese ceva de inclinatie spre teatru si desen. Cam seamana. :good:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara.

Te-ai nascut si ai trait undeva prin Polonia in jurul anului 1000.

Ocupatia ta a fost aceea de constructor de drumuri si poduri.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce fel de om ai fost in viata anterioara:

Ai fost o persoana extrem de energica si plina de viata, cu mari abilitati de planificare si supraveghere. Ai avut o pozitie de raspundere.

--------------------------------------------------------------------------------

Ce trebuie sa faci in aceasta viata:

Invata umilinta si credinta in divinitate. Trebuie sa gasesti calea catre latura spirituala a vietii.

 

 

Ce tare...am fost barbat...hm...bine ca sunt constant ! :crazy: cat despre pozitia mea de dinainte...normal...cu o minte putred de bolnava ca a mea era normal sa stiu sa planific, imaginatia fiind de neoprit, si sa supraveghez...cine imi putea contesta ordinele cand doar yo si cu cei din mine le intelegeam? :) cat despre viata asta...am gasit latura spirituala...e incarcata in una din multitudinea de ego-uri ! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×