Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Ce fac "bad boys"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai atunci ne intelegem...ca asa e si la noi, macho pt o noapte, baieti buni pt o viata :good:

sunt de acord. batem palma ?:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Curios...noi ii iubim pe aia iar voi nu sunteti aia :doh:

La noi sunt valabile filmulete dar la voi nu :o:

Good point :good:

 

pai atunci ne intelegem...ca asa e si la noi, macho pt o noapte, baieti buni pt o viata :D

Ce te faci cu baietii buni care te detecteaza, apreciaza acea noapte si apoi nu mai auzi de ei ? Sau aia nu sunt baieti buni ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E rau si cu virgina,ca virgina are 16 ani...si ce faci,iti iei copil sa-l cresti?

Doar fetele virgine sunt de preferat? Barbatii de ce nu isi pastreaza si ei cireasa pentru casatorie, sa fie si ei "o partida", sau sa fie pachetul complet al daruirii lor mesianice?

 

Bani, admiratie si "sacrificii" se gasesc pe toate drumurile de la toti disperatii. Dar oare exista si unii care isi pastreaza castitatea asa cum au pretentie de la domnisoare?

 

Cati dintre dezamagiti v-ati pastrat virginitatea, si nu ati dat-o primei fete care v-a facut cu ochiul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacă e să judecăm acest statut de "bad boy" după filmuleţele de mai sus, am putea scorni tot felu' de descrieri şi epitete.

Cum ar fi de exemplu, primul: un bolnav care va fi violat la r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de acord. batem palma ?:o:

 

pai nu, ca nu facem deal-uri pe forum :doh:

 

dar ma bucur ca esti de acord...rezulta ca femeile nu's discriminate :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar fetele virgine sunt de preferat? Barbatii de ce nu isi pastreaza si ei cireasa pentru casatorie, sa fie si ei "o partida", sau sa fie pachetul complet al daruirii lor mesianice?

 

Bani, admiratie si "sacrificii" se gasesc pe toate drumurile de la toti disperatii. Dar oare exista si unii care isi pastreaza castitatea asa cum au pretentie de la domnisoare?

 

Cati dintre dezamagiti v-ati pastrat virginitatea, si nu ati dat-o primei fete care v-a facut cu ochiul?

 

N-ai sa inversezi niciodata balanta puterii :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Good point :good:

 

 

Ce te faci cu baietii buni care te detecteaza, apreciaza acea noapte si apoi nu mai auzi de ei ? Sau aia nu sunt baieti buni ?

 

ma fac si eu fata buna, apreciez acea noapte bla bla.

nu sunt fata buna? :doh:

 

Edit: poate imi explicati si mie de ce impartiti (sau imparti) lumea in baieti buni/rai- fete bune/rele in functie de cate nopti sunt dispusi sa ti-o mai traga, dupa ce ti-au tras=o o noapte. Ma scuzati :o:

Editat de X.E.N.A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma fac si eu fata buna, apreciez acea noapte bla bla.

nu sunt fata buna? :doh:

Eh, aici e beleaua... Cine a detectat o fata rea intr-o fata buna oricum probabil va proceda asa. Nu prea cred in reformare.

Nu stiu... Esti fata buna ? :good:

 

Edit: poate imi explicati si mie de ce impartiti (sau imparti) lumea in baieti buni/rai- fete bune/rele in functie de cate nopti sunt dispusi sa ti-o mai traga, dupa ce ti-au tras=o o noapte. Ma scuzati :o:

Pentru ca lumea de ambele sexe alearga dupa stabilitate si sinceritate, pe care insa majoritatea nu sunt dispusi sa le ofere :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca lumea de ambele sexe alearga dupa stabilitate si sinceritate, pe care insa majoritatea nu sunt dispusi sa le ofere :good:

 

well...eu zic asa...nu poti oferi stabilitate tuturor, asa ca pt unii esti fata buna, pt altii the worse nightmare.

 

asa si io, asa si tu, asa fiecare.

 

 

 

Da' io ziceam ca nu inteleg de ce criteriul e urmatorul:

daca ramai cu una dupa ce v-ati simtit bine o noapte, asta te face automat baiat bun

daca nu, esti un porc infect.

Editat de X.E.N.A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect Xena, dar ei au luat etalon filmulete alea. Acolo sunt niste ratati si de o parte si de alta.

Sa repet cate ratate stau la gard cand coboara ratatii pletosi, tatuati, negriciosi din transportul de Rahova sau de Jilava ? Sau cum umbla ele si se agita pe holurile alea asteptand ca respectivii ratati sa intre in sala de judecata ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×