Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Ce fac "bad boys"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Corect Xena, dar ei au luat etalon filmulete alea. Acolo sunt niste ratati si de o parte si de alta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
well...eu zic asa...nu poti oferi stabilitate tuturor, asa ca pt unii esti fata buna, pt altii the worse nightmare.

asa si io, asa si tu, asa fiecare.

Da' io ziceam ca nu inteleg de ce criteriul e urmatorul:

daca ramai cu una dupa ce v-ati simtit bine o noapte, asta te face automat baiat bun

daca nu, esti un porc infect.

Habar n-am exact. Nu stiu... poate pentru ca fetele se simt inselate in sensul ca au oferit ceva si nu au primit la schimb ce voiau (au oferit sex si nu au primit niciun beneficiu - cele care functioneaza pe sistemul asta comercial, si sunt o gramada). Iar baietii poate au o problema cu abandonul (li se trage de la mame... daca au fost in competitie pt afectiunea mamei sau daca au avut mereu deasupra capului sabia abandonului sau a lipsirii de afectiune dinspre partea feminina, adica mama, ca atunci cand suntem mici ea e prima femeie din viata oricarui barbat).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect Xena, dar ei au luat etalon filmulete alea. Acolo sunt niste ratati si de o parte si de alta.

 

Pai asta s-a tot spus, da' nu le convine :D

 

Scuzabil, vor sa plece in Grecia :doh:

 

Sa repet cate ratate stau la gard cand coboara ratatii pletosi, tatuati, negriciosi din transportul de Rahova sau de Jilava ? Sau cum umbla ele si se agita pe holurile alea asteptand ca respectivii ratati sa intre in sala de judecata ?

 

Pai unde e ratati, e si ratate :o:

 

P.S. ii lasa pletosi la mititica? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca lumea de ambele sexe alearga dupa stabilitate si sinceritate, pe care insa majoritatea nu sunt dispusi sa le ofere :good:

 

 

Mai degraba alearga sa nu fie monotonie..Tie ti-ar placea o relatie monotona?

Sunt convinsa ca nu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai atunci ne intelegem...ca asa e si la noi, macho pt o noapte, baieti buni pt o viata :good:

Nu e aceeasi chestie.Noi nu iubim pitipoancele.In schimb,voi sunteti in limba dupa bead boi.De fapt,astia sunt singurii "barbati"pe care ii iubiti cu adevarat.Cu pitipoancele e altceva.Astea chiar pot fi finute.Bead boiu nu se compara cu pitipoanca.Pitipoanca poate fi o fata foarte frumoasa,ba chiar educabila.Bead boiu ce e? un prapadit cu o groaza de conflicte interioare,certat cu el insusi si cu lumea in care traieste.

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa repet cate ratate stau la gard cand coboara ratatii pletosi, tatuati, negriciosi din transportul de Rahova sau de Jilava ? Sau cum umbla ele si se agita pe holurile alea asteptand ca respectivii ratati sa intre in sala de judecata ?

 

 

 

Corect, sunt tampite asa cum sunt si ei

Sacul si peticul :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e aceeasi chestie.Noi nu iubim pitipoancele.In schimb,voi sunteti in limba dupa bead boi.De fapt,astia sunt singurii "barbati"pe care ii iubiti cu adevarat.Cu pitipoancele e altceva.Astea chiar pot fi finute.Bead boiu nu se compara cu pitipoanca.Pitipoanca poate fi o fata foarte frumoasa,ba chiar educabila.Bead boiu ce e? un prapadit cu o groaza de conflicte interioare,certat cu el insusi si cu lumea in care traieste.

 

Nu stiu, ma...io ti-am mai zis, da' nu m-ai crezut...media de varsta la care te raportezi te-o fi indreptatind sa gandesti ce gandesti :good:

 

Astea mai batrane, gandim mai sanatos asea;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e aceeasi chestie.Noi nu iubim pitipoancele.In schimb,voi sunteti in limba dupa bead boi.De fapt,astia sunt singurii "barbati"pe care ii iubiti cu adevarat.Cu pitipoancele e altceva.Astea chiar pot fi finute.Bead boiu nu se compara cu pitipoanca.Pitipoanca poate fi o fata foarte frumoasa,ba chiar educabila.Bead boiu ce e? un prapadit cu o groaza de conflicte interioare,certat cu el insusi si cu lumea in care traieste.

Nu pot sa nu fiu de acord. Bad boy e bun pentru ca nu e slab. Good boy e bun, afectiunea pe care o arata e ok, dar afectiunea pe care arata ca o cere il face slab.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Habar n-am exact. Nu stiu... poate pentru ca fetele se simt inselate in sensul ca au oferit ceva si nu au primit la schimb ce voiau (au oferit sex si nu au primit niciun beneficiu - cele care functioneaza pe sistemul asta comercial, si sunt o gramada). Iar baietii poate au o problema cu abandonul (li se trage de la mame... daca au fost in competitie pt afectiunea mamei sau daca au avut mereu deasupra capului sabia abandonului sau a lipsirii de afectiune dinspre partea feminina, adica mama, ca atunci cand suntem mici ea e prima femeie din viata oricarui barbat).

 

rezulta ca pana la urma nu-i decat un patern de care tre' sa scapam...cu totii.

 

exista vreme pt sex de-o noapte, exista vreme pt sex de multe nopti, exista vreme pt o relatia forever...numa' asteptarile sa fie realiste :good:

 

restul e can-can.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu, ma...io ti-am mai zis, da' nu m-ai crezut...media de varsta la care te raportezi te-o fi indreptatind sa gandesti ce gandesti :good:

 

Astea mai batrane, gandim mai sanatos asea;)

Cum gandeai la 20 de ani ? Dar la 25 ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×