Sari la conținut
Forum Roportal
Itsi Bitsi

Fiica mea e moarta de 15 ani!

Postări Recomandate

Ma intreb daca le-a trecut prin cap sa-i arate taximetristului o poza de-a fetei pentru a o identifica.

asta era o strategie buna, dar tot asa puteau sa-i arate o poza cu tipa cu care au complotat situatia :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-mi plac fetele cu par pe spate

Esti gay? :no:

 

Sa presupunem ca povestea e adevarata si ca fata chiar era o fantoma :no: probabil fata vroia sa ii dea bratara respectiva mamei sale intr-un mod in care sa nu ii apara direct ei :|

 

iti dai seama ca sarmana mama ar face infarct

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta era o strategie buna, dar tot asa puteau sa-i arate o poza cu tipa cu care au complotat situatia :)

Se pare ca e vrajeala. O legenda veche ecranizata pt rating. Am auzit si eu astfel de legende urbane. Poate ceva vreodata o fi fost, sau poate doar fantezia unora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca e vrajeala. O legenda veche ecranizata pt rating. Am auzit si eu astfel de legende urbane. Poate ceva vreodata o fi fost, sau poate doar fantezia unora.

ai citit undeva ca e o legenda? eu am vazut doar acest filmulet si nu am mai cautat in alte locuri.

 

stiu ca sunt multe legende. si la mine la tara, cand eram mici, ne spunea bunica legende din acestea, legate de aproape fiecare loc din comuna.

 

stii ceva legende urbane? chiar as fi curioasa sa mai aud una-doua :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca continua asa , taximetristii o sa se apropie vertiginos de neverosimilitatea legendelor pescaresti . :dance2:

 

Edit : Poate fi si un scam pus la cale de copila aia si mama ei ca se plimbe gratis cu taxiul . :scare:

Editat de ruudflo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai citit undeva ca e o legenda? eu am vazut doar acest filmulet si nu am mai cautat in alte locuri.

Ce filmulet?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu povestea asta cu multi ani de zile in urma, dar era putin schimbata. Baiatul intalneste fata la discoteca, o conduce acasa si ea-i lasa o batista sau asa ceva, dupa care el o cauta si mama fetei ii spune ca e moarta de nush cat timp... mda, legende urbane.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesanta poveste...nu stiu daca e adevarat sau nu, dar eu cred ca exista anumite persoane care din cauza unei morti violente sau premature, elibereaza o energie ce la fac sa bantuie pe pamant chiar dupa ce corpul lor nu mai este.

Ce parere aveti?

 

Pacaleala....sa mearga pe gratis cu taxiul. Daca taximetristul mergea la politie poate prindeau "fantoma"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×