Sari la conținut
Forum Roportal
spider

ma..asta sa ne intelegem ce e aia offtopic

Postări Recomandate

cand e furtuna inchid ochii.

[snapbacca]4438[/snapbacca]

 

OAMENII SUNT X Y Z...... IERTATII (TOTUSI) SAU IERTATI-I.??

 

 

(eu te iert)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iete na sper ca acum toti perfectionistii sunt fericiti si scutiti de indigestie. Ca nu te mai poti ........... fara ei zbierandu-si inteligenta peste tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iete na sper ca acum toti perfectionistii sunt fericiti si scutiti de indigestie. Ca nu te mai poti ........... fara ei zbierandu-si inteligenta peste tot.

[snapbacca]34941[/snapbacca]

 

Moama da` ce purgatie ti-a provocat cratima aia!!

Ar trebui brevetata chestia asta. Ar fi sfarsitul Dulcolaxului... :blinca: :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece lunea aceasta pica intr-o marti din ziua de miercuri, intalnirea noastra saptamanala de joi va avea loc vineri, sambata aceasta, pentru ca duminica e zi libera.

:victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar nici macar nu iti inchipui ce linistita, ce relaxata sunt acum ca am fost iertata. Nu de alta dar imi era sufletul greu ca piatra de moara asa plin de "pacatul cratimei". Zau ca nu stiu daca ma mai puteam suporta asa de pacatoasa.

 

 

 

:victory: @Giorgio, ala era un citat si ca atare i-am dat copy/paste. De aia este si pus intre ghilimele. Din cate stiu eu cand citezi nu modifici continutul chiar daca este gresit.

Oricum ceea ce mi-a provocat purgatia nu a fost acea cratima ci faptul ca am "fost iertata".

 

pe.sa. pe viitor incearca sa fii offtopic aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar nici macar nu iti inchipui ce linistita, ce relaxata sunt acum ca am fost iertata. Nu de alta dar imi era sufletul greu ca piatra de moara asa plin de "pacatul cratimei". Zau ca nu stiu daca ma mai puteam suporta asa de pacatoasa.

[snapbacca]35006[/snapbacca]

 

 

Ma bucur ca am participat "eliberarea" sufletului tau.

Vezi, acum nu te mai faci de ras pe tot forumul!

Multam'! :victory:

 

oca. Ce ar fi sa ne faci tu un serviciu maricaul, sa dai o raita pe forum pe la toate topicurile si sa corectezi toate greselile gramaticale care sunt asa......ca sa nu se mai faca lumea de ras.

 

Iti voi multumi apoi pentru serviciu.

pe.sa. Pentru discutii legate de greseli gramaticale avem un topic special deschis pe acest forum. AICI ma poti "ierta" daca asa doresti. :good: Mesajele care NU sunt OFFTOPIC le voi sterge pe viitor.

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea sa-i incerce?..............grrrrrrrrrrrrrr

post-146-1113243405_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×