Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ba chiar dramatizezi.

pf..mai nu dramatizez deloc. Daca as fi dramatizat era de rau.. puteam sa pun problema altfel.In fne..si am cerut niste sfaturi..niste critici aici pt ca intotdeauna e bne sa isi zica si altu parerea,ca e buna sau nu. Imi pare rau doar ca spuneti ca dramatizez,nu am dramatizat nici macar cnd am aflat ca maicamea are 10 boli :| si as dramatiza la problema asta..o mai spun o data..intotdeauna e bne sa stii si parerea altuia,in unele cazuri ajuta in altele nu.

 

Si cum am mai spus,snt pt prima oara,pe plan sentimental intr-o situatie d-asta.Poate d-aia imi e si greu sa ma hotarasc ce-mi doresc...

Editat de L.G.R

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SEX si iti trece :)

mai e mult pana acolo :) adica nu stiu niciodata ce se va intampla dar momentan nu-mi sta gandu la sex :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai e mult pana acolo :doh: adica nu stiu niciodata ce se va intampla dar momentan nu-mi sta gandu la sex :lol:

Spuneai ca esti virgina parca.

Nici sex nu te bate gandu sa faci, nici ce vrei nu ai habar...prosti aia care iti dau atentie.

Cati ani ai?Ma simt aiurea daca spun chestii din astea unei fete care e inca la pubertate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spuneai ca esti virgina parca.

Nici sex nu te bate gandu sa faci, nici ce vrei nu ai habar...prosti aia care iti dau atentie.

Cati ani ai?Ma simt aiurea daca spun chestii din astea unei fete care e inca la pubertate.

da snt virgina,si deocamdata nu am de gand sa-mi incep viata sexuala :lol: din multe puncte de vedere. In legatura cu "nu stiu ce-mi doresc" e legat doar pe plan sentimental.. e ciudat,poate prea ciudat ..stiu :|

Am varsta pe care vrei tu sa o am..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum nu stiu ce sa fac.. pt prima oara,pe plan sentimental..snt intr-o situatie de tot rahatu :doh:

o idee? un sfat? accept si criticile.. dar nu fiti rai ;)

 

Pai si cine te'a bagat in rahatul asta de situatie ? :lol:

 

Tina a spus bine .., maturizeaza'te !

 

Si incepe si viata sexuala intre timp. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In legatura cu "nu stiu ce-mi doresc" e legat doar pe plan sentimental.. e ciudat,poate prea ciudat ..stiu :|

Te-as contrazice, insa nu cred ca ar avea nici un efect.

Editat de Pharrell24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si cine te'a bagat in rahatul asta de situatie ? :lol:

 

Tina a spus bine .., maturizeaza'te !

 

Si incepe si viata sexuala intre timp. ;)

eu singura dar aici nu e vorba a cui e vina,ca e logic ca eu snt de vina.. doar ca pana acuma ceva vreme nu credeam ca exista cineva care sa ma iubeasca..iar acum sunt doi :|

 

iar daca stau sa o iau p-aia dreapta..as ramane cu B. pt ca totusi suntem impreuna de un,avem multe in comun insa ca sa fim impreuna eu trebuie sa renunt la tot de aici si sa plec la el iar acolo l-as avea pe decat pe el si oricat de puternic ai fi la un moment dat cedezi nervos,nu cunosc nici limba bne,sa merg acolo la scoala mi-ar greu..dar trebuie sa renunt la asta pt ca o am pe mama,e foarte bolnava si nu pot sa uit de persoana care mi-a dat viata si mi-a oferit tot ce-a putut mai bun.

 

daca l-as alege pe tipul de la tara,as avea mai multe de sanse la o relatie nu stiu daca stabila dar destul de normala..avand in vedere ca se muta aici.

 

D-asta spun ca nu stiu ce vreau :doh: d-aia spun ca snt confuza..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×