Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iar daca stau sa o iau p-aia dreapta..as ramane cu B. pt ca totusi suntem impreuna de un,avem multe in comun insa ca sa fim impreuna eu trebuie sa renunt la tot de aici si sa plec la el iar acolo l-as avea pe decat pe el si oricat de puternic ai fi la un moment dat cedezi nervos,nu cunosc nici limba bne,sa merg acolo la scoala mi-ar greu..dar trebuie sa renunt la asta pt ca o am pe mama,e foarte bolnava si nu pot sa uit de persoana care mi-a dat viata si mi-a oferit tot ce-a putut mai bun.

 

daca l-as alege pe tipul de la tara,as avea mai multe de sanse la o relatie nu stiu daca stabila dar destul de normala..avand in vedere ca se muta aici.

 

D-asta spun ca nu stiu ce vreau :doh: d-aia spun ca snt confuza..

 

Observ ca deja ai ales . :lol:

 

Asa ca ... bafta ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu vrei sa duci mai departe o relatie doar de dragul timpului petrecut impreuna?

 

Sau sa incepi o relatie doar de dragul unei relatii?

 

Cand o sa iti spui il aleg pe X pentru ca il iubesc atunci o sa fii pregatita.

 

Pana atunci, pentru binele tuturor, stai singura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Observ ca deja ai ales . :lol:

 

Asa ca ... bafta ! ;)

nu,n-am ales.. am expus ambele variante. Ce nu am spus e ca pt bogdan am mai multe sentimente si destul de profunde :|

frate.. de ce sa inventat iubirea? :| :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

Iubirea...

 

Mai bine taceam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu vrei sa duci mai departe o relatie doar de dragul timpului petrecut impreuna?

 

Sau sa incepi o relatie doar de dragul unei relatii?

 

Cand o sa iti spui il aleg pe X pentru ca il iubesc atunci o sa fii pregatita.

 

Pana atunci, pentru binele tuturor, stai singura.

deci..poate nu m-am faqt inteleasa. Pana saptamana asta mai exact pana marti..intre mne si prietenul meu au fst toate bune si frumoase,aveam acei fluturasi in stomac,imi batea inima si mai tare doar cand ma gandeam la el.. apoi dupa ce mi-a zis tipul de la tara sa ne vedem in calitate de amici,pt ca venise in bucuresti si mi-a zis ca i-ar face placere daca as fi de acord sa ne vedem (am fst mult mai multe persoane la acea intalnire,deci n-am fst decat eu si el) s-au dus dracu toate :| de ce oare? ce sa intamplat acolo? ca nu mi-a facut nimic sa zic bai uite asa si asa si d-aia mi sa urcat la cap ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

faqt? :doh:

 

Deja ma depaseste situatia :lol:

 

Daca tu crezi ca il iubesti pe unul dintre ei, numai bine.. Dar iti spun eu ca nu. Asadar, de ce pierzi timpul? Cate vieti crezi ca ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faqt? :doh:

 

Deja ma depaseste situatia :lol:

 

Daca tu crezi ca il iubesti pe unul dintre ei, numai bine.. Dar iti spun eu ca nu. Asadar, de ce pierzi timpul? Cate vieti crezi ca ai?

scz ,'facut' ..snt obisnuita de la laptop ca nu-mi functionau anumite taste ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scz ,'facut' ..snt obisnuita de la laptop ca nu-mi functionau anumite taste ..

 

E, nu-ti functionau. Daca nu iti functionau nici "c" nici "u", nu ai fi putut sa scrii mai nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

snt?

 

Pot sa te intreb de ce scrii asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E, nu-ti functionau. Daca nu iti functionau nici "c" nici "u", nu ai fi putut sa scrii mai nimic.

:| n-ai inteles nimic,snt obisnuita de la laptop,acum snt la calculator,si unele taste mi-au intrat in obisnuinta..

de exemplu in loc de 'cu' scriam cu 'q' .. da nah sa te bagi si tu in seama :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×