Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

in manual spune ca tre sa ai o vibratie inalta ( curatenie interna) ca sa lucrezi pe infectii , de la o anumita vibratie bacteriile nu mai pot trai . apoi depinde si de sistem in shambala exista un simbol care iti permite sa lucrezi pe infectii. mai poti sa scoti lumina pentru o scurta perioada de timp pana mor bacteriile si apoi sa dai iar lumina, sau cu algoritmii de la inforeiki. totul e sa vrei .

Multam fain!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain!

sa cresti mare !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O revigorare a topicului:

Se pot face inițieri la distanță și moka?

Editat de Passepartout

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, te pot initia eu moka la distanta. Emisia-receptia de KI are un semnal mai slab, dar REI-ul Functioneaza.

Dar dai si tu o ciocolata Moka.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uitându-mă la avatarul tău, n-ai fi maestrul pe care mi-l doresc. ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iote că nu fusei pe fază, pe vremea când tadayo propunea inițieri de la distanță în reiki, poate m-aș fi ales și io cu ceva...:smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauti tadaya in topice vechi, ca sa dai de ceva in care sa agati? :) Ca pana acum doar asta ai facut, ca un sofist veritabil, ignorand argumentele puternice si adulmecand puncte slabe de speculat contra. :)

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
12 minutes ago, observant said:

Cauti tadaya in topice vechi, ca sa dai de ceva in care sa agati? :) Ca pana acum doar asta ai facut, ca un sofist veritabil, ignorand argumentele puternice si adulmecand puncte slabe de speculat contra. :)

 

Ei, hodoronc-tronc! Asta ai înțeles tu, însă probabil că nu ai o concepție prea închegată despre sofim, în general, și în particular despre mișcarea sofistă din perioada greciei antice și nici despre părerea mea despre sofism. Mai degrabă, cred că te-am supărat cu ceva și încerci să dai replica. 

Nu uita că am fost cu tine, mai degrabă decât au fost alții! :laugh:

Editat de Vriies

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×