Sari la conținut
Forum Roportal
miss27thjanuary

Prima indreptare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi poti da te rog mai multe detalii despre aceasta placa?

 

 

E vb de o placa cu ioni. NU arde parul, are infrarosu si ioni negativi care protejeaza si refac parul impotriva arderii. Are 7 trepte de temperatura, pana la 205 grade. Daca vrei mai multe detalii trimite`mi un mesaj pe wanna_skumpa@yahoo.com si o sa iti arat si niste poze cu placa si iti dau mai multe detalii. Placa poate fi returnata dupa 14 zile lucratoare.. Asta dak nu esti multumita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parul ti'l poti indrepta si acasa daca folosesti o placa buna ...eventual si o ceara de par...eu am incercat de foarte multe ori si am fost foarte multumita de rezultat:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
parul ti'l poti indrepta si acasa daca folosesti o placa buna ...eventual si o ceara de par...eu am incercat de foarte multe ori si am fost foarte multumita de rezultat:P

ceara de care?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine ai intreba: placa de care? :friends:) k ceara trebuie sa fie una obisnuita insa ai grija sa nu dai pe varfuri k mie una mi se increteste dak fac asta. Dai f putin din varfu capului unde ai fire rebele ( ceara Londa am eu) . Am auzit k e buna ceara gumata...avea la un salon.. Dar spuneam k depinde cel mai mult de placa, trebuie sa fie profesioanala dak ai par mai rebel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai bine ai intreba: placa de care? :roll:) k ceara trebuie sa fie una obisnuita insa ai grija sa nu dai pe varfuri k mie una mi se increteste dak fac asta. Dai f putin din varfu capului unde ai fire rebele ( ceara Londa am eu) . Am auzit k e buna ceara gumata...avea la un salon.. Dar spuneam k depinde cel mai mult de placa, trebuie sa fie profesioanala dak ai par mai rebel.

 

nu conteaza asha mult ceara...eu folosesc taft ...si este destul de buna....si da depinde foarte mult de placa. Daca ai o placa buna nu mai ai nevoie de ceara...am incercat si fara ceara si a mers..surprinzator a si rezistat...in fine...eu aplic ceara si pe varfuri si nu am probleme de genul asta...sa se increteasca...in fine..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exista tratamente speciale pentru intreptat parul cu placa!se aplica pe suvita inainte de a folosii placa si nu daudeaza.coafeza mea spune ca daca o folosim cum trebuie nici una nu este daunatoare asa k aveti grija cum utilizati placa!insa va sugerez sa folositi peria parul se aranjeaza mult mai bine si mai frumos,are un luciu natural

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am cumparat prima data o placa care costa foarte putin , dupa un timp mi-am luat alta care costa un pic mai mult si imi facea parul drept dar nu ma tinea nici macar o zi , acum mi-am luat o placa care costa foarte mult dar degeaba , ca tot putin imi sta purul drept,

 

adevarul ca si o placa scumpa arde parul degeaba e ea de teflon , de ceramica si nu mai stiu eu ce

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a vedea daca va ard parul aparatele de coafat, faceti urmatorul test: luati un servetel alb si apropiati-l de partea fierbinte a ondulatorului sau a placii de intins. Daca se ingalbeneste, inseamna ca va distruge parul.

Eu am incercat la placa Remington si ramane alb servetelul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×