Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ateii sunt mai mult indecisi... o sa ramaneti toata viata asa? O sa credeti voi in ceva pana la urma...

hmm ateii sunt oamenii fara credinta dar cred ca pana la urma o sa devina satanisti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A auzit cineva de"Necronomicon the dawning of darkness"eu il am joc.

 

 

Va spun eu o poveste.

Era doisprezece noaptea

 

Eram eu cu niste prieteni in scara de la blocul meu.Era usa deschisa de la scara de intrare...si la noi in bloc mai e si o nebuna :roll:.Se imbraca mereu in negru si isi plimba cainele in parte intunecata a blocului.De frica m-am dus sa iau niste pietre de afara.Ma duc eu si dupa ce iau pietrele ma uit in stanga si vad o umbra langa un spital(acolo se intamplase o crima) m-am speriat si m-am dus repede in scara.Si de atunci nu am mai stat pana seara tarziu afara.

Editat de sapa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A auzit cineva de"Necronomicon the dawning of darkness"eu il am joc.

Va spun eu o poveste.

Era doisprezece noaptea

 

Eram eu cu niste prieteni in scara de la blocul meu.Era usa deschisa de la scara de intrare...si la noi in bloc mai e si o nebuna :D.Se imbraca mereu in negru si isi plimba cainele in parte intunecata a blocului.De frica m-am dus sa iau niste pietre de afara.Ma duc eu si dupa ce iau pietrele ma uit in stanga si vad o umbra langa un spital(acolo se intamplase o crima) m-am speriat si m-am dus repede in scara.Si de atunci nu am mai stat pana seara tarziu afara.

super tere ai vazut o umbra :roll: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm ateii sunt oamenii fara credinta dar cred ca pana la urma o sa devina satanisti - cand spui asta automat implici crestinismul, ori ateii nu cred in nici un fel de divinitate, de la zeii greci si egipteni si nordici pana la Buda si Allah si Confucius. Daca devin satanisti, vor fi impotriva bisericii ortodoxe/catolice/protestante si nu vor avea treaba cu altii. Eu am spus doar ca o sa ajunga ei sa creada in ceva. Depinde in ce vad adevarul... ca pana la urma, asta vrem toti.

 

QUOTE(sapa @ Jan 12 2007, 11:55 PM) *

A auzit cineva de"Necronomicon the dawning of darkness"eu il am joc.

Va spun eu o poveste.

Era doisprezece noaptea

 

Eram eu cu niste prieteni in scara de la blocul meu.Era usa deschisa de la scara de intrare...si la noi in bloc mai e si o nebuna crazy.gif.Se imbraca mereu in negru si isi plimba cainele in parte intunecata a blocului.De frica m-am dus sa iau niste pietre de afara.Ma duc eu si dupa ce iau pietrele ma uit in stanga si vad o umbra langa un spital(acolo se intamplase o crima) m-am speriat si m-am dus repede in scara.Si de atunci nu am mai stat pana seara tarziu afara.

 

super tere ai vazut o umbra tease.gif - daca umbra aceea avea ceva deosebit, se poate sa fi fost infricosator fara sa fie paranormal. Mie aseara mi-a parait destul de anevoie ceva de pe langa dulap, dar nici nu m-am dus sa vad ce e. Asta nu inseamna ca e ceva mult mai horror ca nu stiu eu ce a fost. Aia se poate sa fi fost totusi o umbra simpla... mai tarzie asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo... despe crima de la spital sa vi-o spun.

 

 

 

Eram cu un prieten la mine in casa.Auzisem o bubuitura,credeam ca este o petarda.Dupa ce iesiseram afara m-am chinut sa deschidem usa.Am deschis-o si cand am intrat am vazut un cutit si mult sange cu o ghiuveta sparta cred ca s-or vi batut si l-a dat cu capu de ghiuveta(parerea mea).Am urcat la al II etaj era un trandafir la geam si cateodata mai vad o fata la geamuri arsa si cu mult sange pe fata. :yahoo:

Editat de sapa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu zic ca poza aia e trucata.... s-au uitat la the ring si pe urma au facut-o :yahoo:

 

Orice e posibil...da as fi lesinat si la o gluma nu e problema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×