Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mda... stiu ca poate parea aiurea... si poate ca a fost doar imaginatia mea... dar intr'una din serile trecute... stateam la calculator... si pe peretele din fata mea a aparut umbra unei persoane... se vedea clar... se vedea capul... se vedeau mainile... am crezut ca era cineva in spatele meu, dar cand m'am intors... nimeni... am intors din nou capul spre perete si am remarcat ca umbra disparuse... umbra mea in nici un caz nu putea sa fie... deoarece umbra mea se vede mereu pe peretele de langa mine... si sa apara asa si sa dispara la fel cum a aparut... e putin cam ciudat... si totusi... ma cam indoiesc sa fi fost doar imaginatia mea. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda... stiu ca poate parea aiurea... si poate ca a fost doar imaginatia mea... dar intr'una din serile trecute... stateam la calculator... si pe peretele din fata mea a aparut umbra unei persoane... se vedea clar... se vedea capul... se vedeau mainile... am crezut ca era cineva in spatele meu, dar cand m'am intors... nimeni... am intors din nou capul spre perete si am remarcat ca umbra disparuse... umbra mea in nici un caz nu putea sa fie... deoarece umbra mea se vede mereu pe peretele de langa mine... si sa apara asa si sa dispara la fel cum a aparut... e putin cam ciudat... si totusi... ma cam indoiesc sa fi fost doar imaginatia mea. :crazy:

 

OMG..... :doh: .....chiar ciudat......

dar oare dc majoritatea int ciudate s int cand ejti l calc/ l boonici( l tzara)/ sau cand ejti singur akasa :-ss :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmd asta mi`am luat eo pisik...k s nu fiu niciodata singura;)......aja k come and scare me if u dare :- :- :crazy: :doh:

 

da' nu may scrietzy si voi nimic........chiar nimic........hay k m`am plikt....... :P :P :(

Editat de ralookutzza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O pisica este foarte buna...asta pana cand auzi povestile de groaza despre pisici,si tind sa cred ca tu nu le-ai auzit :crazy:

intr-adevar nu vei mai fi niciodata singura... :doh: (,oricum nu as vrea sa te sperii).Cert e ca eu am auzit povesti de groaza cand eram copil,si tot la tara,si daca odata ma gandeam sa imi iau si eu o pisica...acum "no way"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hay k vreau si eu sa l aud :(......m`ai facoot curioasa......astept povestile.....:- :crazy:

 

am zis k ajtept povejtile.......:P....dar dak s poate azy :P .........k mor d plikt....ji is foarte curioasa d faza ku pisicile............. :doh:

Editat de ralookutzza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai,cand eram copil,femeile batrane de prin sat tot timpul ne dadeau de grija sa nu dormim niciodata cu pisica in casa.Asta pana cand o batrana ne-a spus o poveste destul de ciudata,cum ca pisicile ar fi intruchiparile unor duhuri ciudate,ce in noptile cu luna plina ies la vanatoare...(binenteles e s.f.,dar se pare ca cei de la tara inca mai credeau),ne mai povestea despre pisicile negre si o casa parasita...,a ne mai spunea sa nu trecem niciodata ,pe la inserat prin fata acelei case ,mai ales daca vedem si o pisica prin preajma...(asta e prea SF de povestit)

Ne-a povestit despre o batrana,care neavand pe nimeni si-a luat si ea,ca tot omul,o pisica...asta pana cand intr-o zi...a fost gasita in casa ,in camera sa...moarta. Mentionez ca batrana se afla in pat,inca nu apucase sa se scoale...(a gasit-o o vecina de-a ei a doua zi)...si alaturi nu era decat...pisica.Inca un lucru bun de mentionat e ca usa era incuiata pe dinauntru. :crazy: Autoritatile spun ca a murit in somn sufocata(nu se stie cum),"gurile rele" spun ca ...a omorat-o pisica :doh: Bineinteles ca nu sunt decat povesti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

decy faza ku pisicile negre e o superstitzie prosteask...am trekut de sute d ori p langa o pisica neagra si nu s`a intamplat nek :cheer:........oricum noaaptea toate pisicile sunt negre :doh: ......

si motanul meu e cea may proasta matza posibil :wub:).....inafara sa manance si sa doarma nu may stie sa fak nek......doar cand m grabesk fuge si el p scari si treb s ma chinui s il prind si sa il bag la loc in casa :focus: .....oricum am pisica de 4 ani si nu s`a intamplat nimic ciudat (inafara de evenimentul pe care l`am prezentat may sus :cheer: ) :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×