Sari la conținut
Forum Roportal
Tom Bishop

Spartacus: Blood and Sand

Postări Recomandate

foarte bine :flowers: oricum .. nu era sigur al lui

Ba era sigur copilul lui Crixus. Lucretia a luat o licoare pentru a ramane insarcinata inainte de a se impreuna cu Crixus

 

Eu tot nu mă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba era sigur copilul lui Crixus. Lucretia a luat o licoare pentru a ramane insarcinata inainte de a se impreuna cu Crixus

omiti un lucru esential .. Crixus avea a doua zi lupta cu vlajganul ala ditamai pe care l-a omorat pana la urma Spartacus ... si i-a zis Lucretiei ca amorul il slabeste inainte de lupta si asta fiindca se pare ca tine cu adevarat la el .. o renuntat .. si nici Batiatus nu era acasa ... deciii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o scăpare.

Sint multe scapari istorice, nu doar cea cu Cartagina. Nu prea au facut munca de documentare inainte. Inclusiv la recuzita. Costumatia si armele pentru romani nu sint foarte autentice, insa cele pentru geti si traci (de fapt moesi, ca si getii tot traci erau :lol: ) sint complet nerealiste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
omiti un lucru esential .. Crixus avea a doua zi lupta cu vlajganul ala ditamai pe care l-a omorat pana la urma Spartacus ... si i-a zis Lucretiei ca amorul il slabeste inainte de lupta si asta fiindca se pare ca tine cu adevarat la el .. o renuntat .. si nici Batiatus nu era acasa ... deciii

Ai dreptate, se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai vazut ce memorie am :lol:

Da, eu n-am ţinut minte, a fost necesar să caut.

 

Şi nu ştiu ce să cred

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×