Sari la conținut
Forum Roportal
Seb@st!@n

Mi-a dat papucii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1.Mersi pentru sfaturile pe care nu mi leati dat

2.Boboc si tu ai patit la fel la 13 ani

3.Am gasit ce trebuie sa fac

1)sfaturi ti s-au dat :spiteful: SA INVETI !

2) nu stiu de cine vorbesti

3) ce solutie ai gasit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 12 ani si am fost cu o fata impreuna,dar intr-o zi ia mia dat papuci spunandumi:Nu mai simt nimic pentru tine,va rog datimi niste sfaturi cum sa o aduc inapoi la mine. :spiteful:

 

 

La 12 ani aveti deceptii in dragoste? lol

Cred ca nu o satisfaceai sexual, zic si eu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 12 ani si am fost cu o fata impreuna,dar intr-o zi ia mia dat papuci spunandumi:Nu mai simt nimic pentru tine,va rog datimi niste sfaturi cum sa o aduc inapoi la mine. :spiteful:

Foarte bine.

A facut ceea ce nu aveai tu curajul sa faci.

12 ani e prea mult.

 

BTW, sper ca ai facut un gest frumos de 8 Martie si nu i-ai oferit nimic.

Sub nicio forma nu cred ca te-ai lamentat si umilit, profitand de Onomastica Femeii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut asa:Mam bagat cu alta si am avut grija sa afle ca sunt cu acea fata,vorbeam cu niste preteni pe langa ea despre acea fata si o faceam geloasa,murea de ciuda,asa am aflat ca simte ceva pentru mine si am continuat tot asa,intr-o zi a vrut sa ma raneasca si ea la fel cu un baiat pupandul in fata mea,au vazut toti colegi si au ras inclusiv eu,dupa aceasta eu mam facut ca ma doare in bara de chestia asta,era nervoasa si murea de ciuda,in ore se uita la mine,in pauze sta dupa mine,si chiar cand am plecat acasa ma urmarea,ia probabil ma urmarea ca sa vada cu care sunt si eu ma uitam dupa altele,intr-o zi am vazuto cum plangea(mia parut rau dar trebuia sa o fac sa se intoarca la mine),acuma o sa continui acest "plan" sai zicem asa si sa am rabdare sa se intoarca la mine.SPER SA AM SUCCES!!! :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am facut asa:Mam bagat cu alta si am avut grija sa afle ca sunt cu acea fata,vorbeam cu niste preteni pe langa ea despre acea fata si o faceam geloasa,murea de ciuda,asa am aflat ca simte ceva pentru mine si am continuat tot asa,intr-o zi a vrut sa ma raneasca si ea la fel cu un baiat pupandul in fata mea,au vazut toti colegi si au ras inclusiv eu,dupa aceasta eu mam facut ca ma doare in bara de chestia asta,era nervoasa si murea de ciuda,in ore se uita la mine,in pauze sta dupa mine,si chiar cand am plecat acasa ma urmarea,ia probabil ma urmarea ca sa vada cu care sunt si eu ma uitam dupa altele,intr-o zi am vazuto cum plangea(mia parut rau dar trebuia sa o fac sa se intoarca la mine),acuma o sa continui acest "plan" sai zicem asa si sa am rabdare sa se intoarca la mine.SPER SA AM SUCCES!!! :swoon:

Comic ai 12 ani, eu am dublul varstei tale si asa am facut si eu, m-am afisat cu unul si i-a picat fata. Pe mess mi-a reprosat ca nu afacut nimic, nu a dansat cu niciuna si nici nu s-a sarutat si eu am stat toata seara pe tipul ala.

Comic, l-am vrut inapoi si nu s-a intors inapoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super Topic :doh: sfatul meu e sa nu o mai bagi in seama deloc , pana la urma o sa se ambitioneze si o sa vina ea la tine :swoon: iar apoi o sa traiti " LOVE STORY " :o: :spiteful: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cred ca o enerveaza mult ca nu o mai bag in seama deloc,nici nu mai ma uit spre ea,se vede pe ea cat de ciuda ii,alte smecheri de felul asta nu mai stiti????mai vreau sa aflu multe despre cum sa o faci sa se intoarca la tn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×