Sari la conținut
Forum Roportal
Seb@st!@n

Mi-a dat papucii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

acum astept,si sper sa mearga

 

daca nu vine nu o fortez,larevedere

Mai, mai, mai, ce surpriza placuta!!! Gandire sanatoasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum astept,si sper sa mearga

 

daca nu vine nu o fortez,larevedere

 

Numai de curiozitate, tu ce medie generala ai la scoala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Numai de curiozitate, tu ce medie generala ai la scoala?

ca el era fraier sa zica alta nota sub 10 :swoon:

asa faceam si eu cand eram mai mica..ma intreba vreo ruda cum merge cu scoala eu foarte bine si foarte zambareata si de fapt era dezastru :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

banuiesc ca si ea avea undeva la 12 ani,crede-ma fetele nu prea stiu ce vor nici cand mai cresc,ce sa mai vorbim de varsta in care au o gramada de probleme ( etapa maturitatii).Chiar daca o sa o aduci inapoi,peste catva timp poate va considera iar ca nu esti ce vrea ea,si din nou :o: .despartire.Este greu si cand esti om cu capul pe umeri,la 12 ani este imposibil,sa nu te supere adevarul,iar daca nu o sa-l accepti o sa ai doar de suferit.Fi baiat destept,traieste-ti copilaria,si aduna-ti puterile,o sa ai nevoie de ele mai tarziu,crede-ma ! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

du te intr-o excursie cand iei vacanta si cunoaste alti oameni :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai mai mai ce preocupari aveti la 12 ani... ciudat eu am un nepot de 12 ani dar nu l-am auzit sa pomeneasca de asa ceva ....sau nu in fata mea...hmmm m-ai pus pe ganduri ... cred ca o sa am niste discutii cu el sa vedem el ce preocupari are... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 12 ani si am fost cu o fata impreuna,dar intr-o zi ia mia dat papuci spunandumi:Nu mai simt nimic pentru tine,va rog datimi niste sfaturi cum sa o aduc inapoi la mine. :focus:

 

Eu la 12 ani zburdam prin copaci, jucam fotbal cu baietzii si ma plimbam prin parc cu fetele...nu aveam eu la 12 ani griji de baieti...saruturi, tineri de mana...LOL, ce s-a mai schimbat lumea...

copile, vezi-ti de scoala, invata...iesi cu baietii la fotbal, implica-te in cat mai multe activitati (sportive, culturale) si lasa amorul la 12 ani...

cum spunea un user de aici...ele la maturitate nu stiu ce vor, dar la 12 ani... :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×