Sari la conținut
Forum Roportal
Seb@st!@n

Mi-a dat papucii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 12 ani si am fost cu o fata impreuna,dar intr-o zi ia mia dat papuci spunandumi:Nu mai simt nimic pentru tine,va rog datimi niste sfaturi cum sa o aduc inapoi la mine. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai ai nici o sansa sa o aduci inapoi la tine si vei simti durerea asta toata viata. Singura sansa ca sa scapi de durere e sa faci una din lucrurile de mai jos. Bafta.

 

 

 

Suicide+(5).jpg

 

Suicide+(4).jpg

 

Suicide+(3).jpg

 

Suicide+(2).jpg

 

Suicide+(1).jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cred ca totusii ceilati au dreptate apuca-te de scoala si lasa treaba cu love... nu vrei sa ai parte de ea la varsta asta...numai daca nu vrei sa te transformi in emo... deci pune mana si invata si lasa sa mai treaca cativa anii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La 12 ani totul poate fi o iluzie insa o iluzie destul de periculoasa. E greu de spus "cum o aduci inapoi" la orice varsta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mamaaa... la 12 ani visam sa ajung cantareata,nici nu`mi trecea prin minte sa am vreun gagic sau altceva..m'am jucat cu papusile pana pe la 14 ani si ceva :o: cu toate ca am avut primu "gagic" la 13 ani jumate cred.. da timp de vreo zi :o: si ce crezi,la coltu strazii ne jucam in noroi :cheer:

 

axeaza-te pe scoala,invata..ca tot pt viitorul tau o faci,pt tine nu pt cei din jurul tau,sa'ti fie tie bine.

Editat de AlexaViviana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×