Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
bogdan_5844

www.experience.lx.ro

Rate this topic

Recommended Posts

.. mai ai de lucru.... incearca sa-ti facu u meniurile in flash.... cum e acum da o nota de .... neprofesionalism... (daca vrei sa vezi niste site-uri facute de me anuntza!!!)

.. mai ai de lucru.... incearca sa-ti facu u meniurile in flash.... cum e acum da o nota de .... neprofesionalism... (daca vrei sa vezi niste site-uri facute de me anuntza!!!)

'u" nu ai nevoie de meniu flash , e de ajuns un simplu meniu text. Mai ai de lucrat la site, multe pagini lipsesc..arata ca un template vechi.

ps: ai voie sa folosesti logo-ul Windows fara acordul lor?

chiar nimeni nu raspunde?

:shout: :cry: ;)

am vrut sa mai intru, dar nu mi se incarca meniul flash si nici headerul. sfatul meu este sa renunti la scrierea cu "tz" "sh" etc. ...parerea mea

Nu-mi place, arata naspa, fontul scrisului este naspa, toate sectiunile in afara de "Acasa" si "Forum" nu merg.

mda...merci pentru comentarii(serios).Cruser,fii putin mai detaliat,daca zici ca este "nashpa",ce vrei sa inteleg prin asta? :imao: e o descriere banala si inutila. :crazy: Night Wolf,merci pt.comentariu,o sa fac si celelalte pagini in curand,am avut multe teme la scoala si de asta nu prea am avut timp de site.In cursul acestei saptamani ma ocup de pagini si in week-end le uploadez :doh: promit :lol2: