Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan_5844

www.experience.lx.ro

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

.. mai ai de lucru.... incearca sa-ti facu u meniurile in flash.... cum e acum da o nota de .... neprofesionalism... (daca vrei sa vezi niste site-uri facute de me anuntza!!!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.. mai ai de lucru.... incearca sa-ti facu u meniurile in flash.... cum e acum da o nota de .... neprofesionalism... (daca vrei sa vezi niste site-uri facute de me anuntza!!!)

'u" nu ai nevoie de meniu flash , e de ajuns un simplu meniu text. Mai ai de lucrat la site, multe pagini lipsesc..arata ca un template vechi.

ps: ai voie sa folosesti logo-ul Windows fara acordul lor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar nimeni nu raspunde?

:shout: :cry: ;)

am vrut sa mai intru, dar nu mi se incarca meniul flash si nici headerul. sfatul meu este sa renunti la scrierea cu "tz" "sh" etc. ...parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi place, arata naspa, fontul scrisului este naspa, toate sectiunile in afara de "Acasa" si "Forum" nu merg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...merci pentru comentarii(serios).Cruser,fii putin mai detaliat,daca zici ca este "nashpa",ce vrei sa inteleg prin asta? :imao: e o descriere banala si inutila. :crazy: Night Wolf,merci pt.comentariu,o sa fac si celelalte pagini in curand,am avut multe teme la scoala si de asta nu prea am avut timp de site.In cursul acestei saptamani ma ocup de pagini si in week-end le uploadez :doh: promit :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×