Sari la conținut
Forum Roportal
Dusmanila

Curiozitati despre treaba asta cu dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt mic. Ma fac eu mare. Nu judec nimic. Interesant modul de a gandi... :spiteful: La al tau ma refer de data asta.

 

Interesant intr-un mod bun sau ma incadrez in sistemul valorfic feminin care iti provoaca greata? :spiteful: Indiferent de situatie, ai cerut pareri si ai primit pareri. Eu vad chestiile astea dintr-un unghi, o alta femeie o sa priveasca din cu totul alt unghi.

 

Nu mi-ai raspuns la intrebare: De unde ai dedus ca in relatiile de durata baiatul bun e inselat cu cel rau? Inca astept. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Victimo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inteles - e teoria cu hotul si prostul... Baiatul era prostul. In relatiile de durata baiatul bun e inselat cu un baiat rau. Am intalnit genul tau - ii vine usor sa ii aiba pe cei buni si neexperimentati - dar e complicat de gasit ala potrivit care sa suporte muuulte chestii si multe inechitati (principiul linge-mi tocul vierme, ca daca nu, te schimb). Cum banuiam - fete singure nu exista - ca doar n-or sa ramana singure pentru ca nu iubesc, n-ar vrea nici sa se plictiseasca, au chef si sa se joace... Interesant sistemul valoric feminin - ma face sa vars.

si tu generalizezi . de ce pana mea , toata lumea are tendinta sa generalizeze?

am mai spus-o pe un topic ..si o sa o spun si aici .

Toti suntem oameni , si barbatii si femeile si actionam in functie de caracter, principii etc. Nu sunt barbatii mai mai buni decat femeile , si nici femeile mai bune decat barbatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu fac o comparatie intre sexe. Am expus niste idei si sunt curios ce raspunsuri primesc. E normal sa vad lucrurile un pic deformat momentan. O sa imi treaca.

 

 

Eu, ca intotdeauna :lol:

sunt derutata :spiteful:

Eu m-am adresat initiatorului acestui topic . Sunteti una si aceeasi persoana ? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant intr-un mod bun sau ma incadrez in sistemul valorfic feminin care iti provoaca greata? :spiteful: Indiferent de situatie, ai cerut pareri si ai primit pareri. Eu vad chestiile astea dintr-un unghi, o alta femeie o sa priveasca din cu totul alt unghi.

 

Nu mi-ai raspuns la intrebare: De unde ai dedus ca in relatiile de durata baiatul bun e inselat cu cel rau? Inca astept. :spiteful:

Din experienta. Daca nu aveam eu vreo buba iti dai seama ca nu deschideam topicul.

 

Victimo!

 

Mda... Cine vorbea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu ......... Acum am vazut ... :spiteful: din noi doi macar am vazut ce bine o duce acum! :spiteful:

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tu generalizezi . de ce pana mea , toata lumea are tendinta sa generalizeze?

am mai spus-o pe un topic ..si o sa o spun si aici .

Toti suntem oameni , si barbatii si femeile si actionam in functie de caracter, principii etc. Nu sunt barbatii mai mai buni decat femeile , si nici femeile mai bune decat barbatii.

Nu fac o comparatie intre sexe. Am expus niste idei si sunt curios ce raspunsuri primesc. E normal sa vad lucrurile un pic deformat momentan. O sa imi treaca.

 

Aoleu ......... Acum am vazut ... :spiteful: din noi doi macar am vazut ce bine o duce acum! :spiteful:

Eu, ca intotdeauna :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu :spiteful: eu sunt mandraaaaaaaaaaaaaaa ca am crescut :))

 

sunt derutata :spiteful:

Eu m-am adresat initiatorului acestui topic . Sunteti una si aceeasi persoana ? :)

 

DA

 

Ce urat frate :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, m-am plictisist de contul asta si mi-am mai facut unul, dar s-a suparat bydy pe mine asa ca am revenit la vechiul cont.

 

 

Ce anume a crescut la tine ?

ok . Bine de stiut

si eu am momente cand spun "toti barbatii e porci" ...ce nenorocit e unul sau altul . Dar sunt constienta ca nu tine de sex ci de caracterul omului . Dar ne mai place din cand sa ne consolam caracterizand intr-un anume fel sexul opus . Si asta sta in firea umana :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×