Sari la conținut
Forum Roportal
Dusmanila

Curiozitati despre treaba asta cu dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt derutata :spiteful:

Eu m-am adresat initiatorului acestui topic . Sunteti una si aceeasi persoana ? :)

Da, m-am plictisist de contul asta si mi-am mai facut unul, dar s-a suparat bydy pe mine asa ca am revenit la vechiul cont.

 

Cum sa nu :spiteful: eu sunt mandraaaaaaaaaaaaaaa ca am crescut :))

 

 

 

DA

 

Ce urat frate :lol:

Ce anume a crescut la tine ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 14 luni experienta . si capacitatea de analiza si testare . Crede ma ca savurez tot ce ti se intampla .

 

Am vazut ca nu am gresit

 

Si nu am patit la fel :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa 14 luni experienta . si capacitatea de analiza si testare . Crede ma ca savurez tot ce ti se intampla .

 

Am vazut ca nu am gresit

 

Si nu am patit la fel :spiteful:

Tot n-am priceput ce a crescut la tine. Daca zici de 14 luni de experienta imi inchipui cam ce a crescut. Capacitate zici ? Ai valoare mai nou ?

 

ok . Bine de stiut

si eu am momente cand spun "toti barbatii e porci" ...ce nenorocit e unul sau altul . Dar sunt constienta ca nu tine de sex ci de caracterul omului . Dar ne mai place din cand sa ne consolam caracterizand intr-un anume fel sexul opus . Si asta sta in firea umana :lol:

Nu, recunosc, mai am unele stari in care sunt nedrept. Nici macar fata de persoana in cauza nu mai cred asta - ca s-a cam pierdut in negura timpului, ca sa zic asa. Dar mai am unele momente in care sunt rau, ca de exemplu acum :spiteful: Insa am vorbit serios la initierea topicului - nu e deschis la misto.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Valoarea ca om o ai demult . Capacitatea de a vedea oamenii intr un mod obiectiv e greu de avut . Dar cu timpul vezi cu cine ai de a face , ce greseli fac altii , ce ai pierdut sau de fapt ce ai castigat . si nu am zis 14 luni de experienta am zis 14 luni am vazut cum au evoluat unii si am capatat experienta ca observator , doar atat

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu zic ca nu ai vorbit serios, sau ca ai gresit ce ai afirmat . Spun doar sa nu generalizezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Valoarea ca om o ai demult . Capacitatea de a vedea oamenii intr un mod obiectiv e greu de avut . Dar cu timpul vezi cu cine ai de a face , ce greseli fac altii , ce ai pierdut sau de fapt ce ai castigat . si nu am zis 14 luni de experienta am zis 14 luni am vazut cum au evoluat unii si am capatat experienta ca observator , doar atat

 

E bine sa fii obiectiv, nu sa savurezi neplacerile altora.

Eu nu zic ca nu ai vorbit serios, sau ca ai gresit ce ai afirmat . Spun doar sa nu generalizezi

Nu generalizez. Tu esti omul cu pacea, nu ? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm . Bine obiectiv nu am patit-o , subiectiv ce ma bucur . Na!

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit ti ai zis adevarata parere despre mine . Seara asta e memorabila . Dar mai bine ma opresc aici . Te las cu sufletul tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E bine sa fii obiectiv, nu sa savurezi neplacerile altora.

 

Nu generalizez. Tu esti omul cu pacea, nu ? :spiteful:

omul cu pacea ?adica ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×