Sari la conținut
Forum Roportal
Dusmanila

Curiozitati despre treaba asta cu dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In sfarsit ti ai zis adevarata parere despre mine . Seara asta e memorabila . Dar mai bine ma opresc aici . Te las cu sufletul tau

Eu am mai zis asta si mai demult. Cat despre a fi rea - automat nu poti rani pe cineva si sa fii bun, indiferent ce justificari cauti - aici nu vorbesc de tine ci de cine stiu eu.

omul cu pacea ?adica ?

Cea care vine si spune sa nu fiu rau, ca lumea este cum este. Asta am intelbiues din ce ai spus tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am mai zis asta si mai demult. Cat despre a fi rea - automat nu poti rani pe cineva si sa fii bun, indiferent ce justificari cauti - aici nu vorbesc de tine ci de cine stiu eu.

 

Tu stii. Eu stiu ce stiu eu si tu stii ce stii tu . Asa a fost mereu si asa va fi mereu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceva de genul . Toti suntem oameni (unii mai umani , altii mai putin) , avem defecte ,calitati , gresim , indiferent de sex .

Si eu mi-am muscat-o , stai linistit, dar asta e , nu te poti intoarce in timp . Asadar , regretele nu-si au rostul . Trebuie sa invatam ceva din orice experienta si sa mergem mai departe . Ne concentram atentia asupra altor lucruri , care merita atentia noastra , si dupa aia , vedem ce se mai intampla :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceva de genul . Toti suntem oameni (unii mai umani , altii mai putin) , avem defecte ,calitati , gresim , indiferent de sex .

Si eu mi-am muscat-o , stai linistit, dar asta e , nu te poti intoarce in timp . Asadar , regretele nu-si au rostul . Trebuie sa invatam ceva din orice experienta si sa mergem mai departe . Ne concentram atentia asupra altor lucruri , care merita atentia noastra , si dupa aia , vedem ce se mai intampla :spiteful:

 

Da .. ne vedem de viata si invatam ce bine ai zis-o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte corect, sss. Momentan imi concentrez atentia asupra avatarului tau - eu zic ca merita atentia si nu numai a mea. Desi era hazlie portocala. Apropo, cine te-a suparat in poza ?

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da .. ne vedem de viata si invatam ce bine ai zis-o

m-am framantat si eu destul pana am ajuns la concluzia asta .

 

Foarte corect, sss. Momentan imi concentrez atentia asupra avatarului tau - eu zic ca merita atentia si nu numai a mea. Desi era hazlie portocala. Apropo, cine te-a suparat in poza ?

da , portocala corespundea unei alte stari :spiteful:

Nimeni , eram doar melancolica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×