Sari la conținut
Forum Roportal
Dusmanila

Curiozitati despre treaba asta cu dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu ma plang . Pentru mine sunt vremuri bune , din anumite puncte de vedere. Dar pentru a ne atinge anumite scopuri , trebuie sa facem si sacrificii. :spiteful:

 

Tu stii mai bine dar .... sacrificiile te vor face sa scoti ochii cuiva mai tarziu .. mai bine faci ce simti fara constrangeri .. Asta e parerea mea .. Dar tu stii cel mai bine . si evident eu pot gresi in cazul tau si ar fi pliabil doar pe situatia mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma plang . Pentru mine sunt vremuri bune , din anumite puncte de vedere. Dar pentru a ne atinge anumite scopuri , trebuie sa facem si sacrificii. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu stii mai bine dar .... sacrificiile te vor face sa scoti ochii cuiva mai tarziu .. mai bine faci ce simti fara constrangeri .. Asta e parerea mea .. Dar tu stii cel mai bine . si evident eu pot gresi in cazul tau si ar fi pliabil doar pe situatia mea

Nu ma constrange nimeni sa fac ce nu vreau. Tocmai invers e , trebuie sa demonstrez ca imi place cu adevarat ceea ce fac..si ceea ce intentionez sa fac . Trebuie sa-mi demonstrez atat mie , cat si altora, deoarece am nevoie de sprijin. Nu ca nu m-as descurca si singura , dar e mai usor si mai eficient cu sprijinul altora

 

Mai, daca sacrificiul se merita - atunci e de bine. Se merita ?

Merita . Momentan sunt foarte multumita . Inca un pic si ajung unde nici nu visam candva ca o sa ajung :spiteful: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am priceput. Pai asta e bine mai. N-ar trebui sa fi... nezambitoare. Oricat de greu e drumul, cand te gandesti la final, parca iti mai vin ceva puteri - ceva puteri pot intr-adevar sa vina si de la distonocalm... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ..lipsa zambetului nu e din cauza tristetii. Sunt obosita . Am nevoie de o vacanta totala , dar o sa vina si aia :spiteful:

Mda.. numai ca finalul eu il fac ...asa ca nu vreau sa-l ratez si nici sa-l idealizez . Incerc sa evit astfel eventuale dezamagiri . Fac tot posibilul sa iasa cum vreau eu , dar daca nu iese , asta e ..mergem mai departe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa-ti zic ca sa nu te abati din drum, indiferent de motiv. Eu m-am abatut de la drumul pe care il urmam si am ramas blocat pe aratura... Va necesita munca sa le iau de la capat, munca, vointa si putina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut si momente de delasare .. dar din fericire mi-am revenit . Mi-am revenit pentru ca VREAU ceva .. si o sa obtin ..sper

niciodata nu e prea tarziu sa mergi mai departe si sa faci ce iti place :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×