Sari la conținut
Forum Roportal
Figaro102007

vreau si eu o parere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci...frate - nefrate, prietena sau nu, cert e ca au gresit amandoi. Asta e si punct! Nu vad ce-ar mai fi de dezbatut aici.

Bucura-te, dom'le! Fiecare sut in...posterior e un pas inainte. Si...iarta-i, ca nu-s decat oameni. Te vei simti mult mai bine, crede-ma.

Editat de Deceneus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa pun si eu niste paie pe foc. Deci mama ta a stiut si nu a intervenit in nici un fel :blink: ? Stia ca tu tii la fata aia si nu ti-a spus ce-i poate pielea? Ciudata atitudine din partea unei mame de baiat! Oh, wait! Poate ca era fericita ca perla ta il invata meserie pe ala micu! Eu nu inteleg. Principiul "nu ma amestec in viata copiilor" are valoare cand e vorba de culoarea de perdele pe care o alege pretena. Dar cind ea stie ca iubi se pupa cu altul...unless ii facea gura la gura ca se innecase cu sarmaua...spune-i amaritului, ca tot afla si mai bine spune-i tu ca o mama ca stii ca oricum o sa-l doara! I-o fi fost frica ca-l cotonogesti pe "ala micu" da de fapt ar fi trebuit sa te lase sa-l inveti o lectie de care are nevoie...curve sunt pe toate drumurile...frati mai rar.

 

Miroase a Telenovela!

Editat de TrueNorth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De eram in locul tau ii faceam liber la aia, nu de alta dar daca se da la fratele mai mic iti dai seama cei poate capu..... btw ai putea sa iti intrebi prietenii daca nu a incercat si la ei, mai mult ca sigur ca da. Cat despre fratele mai mic... ii dadeam o lectie de viata, una destul de dureroasa :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×